HastalıklarKadın DoğumUncategorized

Op. Dr. Burcu Çetinkaya Kimdir? | Yorumlar | Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru

Op. Dr. Burcu Çetinkaya Kimdir? Op. Dr. Burcu Çetinkaya Yorumları, Op. Dr. Burcu Çetinkaya Muayene Ücreti Ne Kadar? Op. Dr. Burcu Çetinkaya Şikayet, Maltepe Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, İstanbul’un En İyi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Op. Dr. Burcu Çetinkaya Hangi Hastanede Çalışıyor, Op. Dr. Burcu Çetinkaya Muayenesi Nerede, konularını makalemizde ele alacağız.

Op. Dr. Burcu Çetinkaya
Op. Dr. Burcu Çetinkaya

İçindekiler

Op. Dr. Burcu Çetinkaya Kimdir?

2020 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olan İstanbul Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Burcu Çetinkaya, İsviçre ve Amerika gibi ülkelerde bir çok eğitim aldı. Kadın Hastalıkları ve Doğum alanının yanında cinsel terapi, hipnoz, estetik ve jinekolojik onkoloji gibi alanlarda da kendini geliştirerek ülkemizin donanımlı cerrahları arasında yer almayı başardı.

Op. Dr. Burcu Çetinkaya Yorumları

Op. Dr. Burcu Çetinkaya
Op. Dr. Burcu Çetinkaya

Op. Dr. Burcu Çetinkaya hakkında yaklaşık 200 e yakın yorumun olduğunu belirtmekte fayda var. Bu yorumların çok büyük bir kısmı olumlu yorum ve görüşleri kapsamakta iken Google yorumlarında bir kaç olumsuz görüşe denk geldik fakat Op. Dr. Burcu Çetinkaya’nın bu olumsuz yorumlara cevap verdiğini ve yorum sahibi kişilerle son derece saygılı şekilde diyalog kurduğunu belirtelim. Yapılan Google yorumlarının olumsuz görüşlerinde cerrahında cevaplarını okuyarak realist bir kanıya varabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizde Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru Op. Dr. Burcu Çetinkaya hakkında yorum ve görüşlerinizi makale sonunda yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Op. Dr. Burcu Çetinkaya Muayene Ücreti Ne Kadar?

Op. Dr. Burcu Çetinkaya
Dr. Burcu Çetinkaya

Hiç bir hastanenin ve doktorun muayene ücretleri sanal ortamda paylaşılmamaktadır. Zira muayene ücretleri hastanın hastalığı, kullanılan teknik gibi çeşitli değişken faktörler göz önüne alınıp ön muayene yapıldıktan sonra verilmektedir.

Op. Dr. Burcu Çetinkaya Uzmanlık Alanları

Op. Dr. Burcu Çetinkaya Uzmanlık İletişim

Cevizli Mah. Zuhal Cad. No:46 RİTİM İSTANBUL A6 Blok D:29 Maltepe /İstanbul, Maltepe, İstanbul

Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi No:24 K:3 Gebze/KOCAELİ+90 212 951 11 99 / +90 262 644 33 99+90 505 450 47 [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu