Estetik Cerrahlarıİzmir Estetik Cerrahları

Op. Dr. Cenk Melikoğlu

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları Op. Dr. Cenk Melikoğlu şu an güncel olarak Çiğli / İzmir’de Ekol KBB Hastanesi’da görev yapmaktadır.

Op. Dr. Cenk Melikoğlu Hakkında

2003-2010 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastnesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğinde uzmanlık eğitimini aldı.

2015 yılında, Paris Amerikan Hastanesinde misafir öğretim üyesi olarak bulundu.

2016 yılından itibaren İzmir Özel Ekol KBB hastanesinde Estetik Plastik Cerrahi ve Kozmotoloji kliniğinde görev yapmaktadır.

2010 yılında, Türk Plastik Cerrahisi Derneğinin açtığı sınavı kazanarak ‘Yeterlilik Belgesi‘ almaya hak kazanmıştır.

2015 yılında, ‘Saddle-nose deformity repair with microplate-adapted costal cartilage.’ isimli çalışmasıyla katıldığı Gülhane Askeri Tıp Akademisi tarafından düzenlenen bilimsel yarışmada cerrahi tıp alanında birincilik ödülü almıştır.

Op. Dr. Cenk Melikoğlu Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği
  • Boyun Germe
  • Estetik Yüz Ameliyatları
  • Meme Büyütme
  • Meme Estetiği
  • Meme Onarımı
  • Memeye Yağ Transferi
  • Jinekomasti
  • Yüz Germe

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle klavuzluk yapabilirsiniz.

Ekol KBB Hastanesi (Op. Dr. Cenk Melikoğlu)
Adres: Plevne Bulvarı Ocakoğlu Apartmanı No:3 Kat:3 Daire:6 Alsancak Konak İzmir

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu