Estetik CerrahlarıAntalya Estetik Cerrahları

Op. Dr. Deniz Özgür Sucu

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Deniz Özgür Sucu, şu an güncel olarak Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Muratpaşa / Antalya’da Anadolu Hastanesi’de hizmet vermektedir.

Op. Dr. Deniz Özgür Sucu

Op. Dr. Deniz Özgür Sucu, , İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’dan mezun oldu.

Op. Dr. Deniz Özgür Sucu Hakkında

1983 yılında, Patnos’ da doğdu.

Lise eğitimini Isparta Fen Lisesi’ nde tamamladı.

2001 yılında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)’da eğitim almaya başladı.

2005 yılında, Almanya’ nın Berlin kentinde bulunan Humboldt Üniversitesi’ nde 6 ay tıp eğitimi aldı.

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde uzmanlık eğitimini aldı.

Op. Dr. Deniz Özgür Sucu, uzmanlık eğitimi sırasında Londra’ da bulunan St. George Hospital’ da maksillofasyal (ağız, çene, yüz cerrahisi) cerrahi alanında büyük başarılara imza atmış olan Dr. Mehmet Manisalı’ dan eğitimler aldı.

Iğdır Devlet Hastanesi’ ne devlet hizmet yükümlülüğünü tamamladı.

Avrupa Plastik Cerrahlar Boardu’ nun (EBOPRAS) Avrupa’ da bulunan Plastik Cerrahlar arasında yapmış olduğu sınavları kazanarak uzmanlığını Avrupa’ da da tescil ettirdi.

Evli ve bir kız çocuk babası olan Op. Dr. Deniz Özgür Sucu iyi derecede İngilizce biliyor ve heykel, şiir, yüzme, dalış, kayak, profesyonel koşu ve balıkçılık ile ilgileniyor.

Op. Dr. Deniz Özgür Sucu Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği
  • Meme Estetiği
  • Estetik Yüz Ameliyatları
  • Genital Estetiği
  • Çene Estetiği
  • El Estetiği
  • Ben-Nevüs çıkarılması
  • Damak ve Dudak Yarığı

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Anadolu Hastanesi ( Op. Dr. Deniz Özgür Sucu )
Adres: Çaybaşı Mah. 1352.sk. No:8 07100 Muratpaşa Antalya

Randevu Hattı: +90 (553) 363 0302

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu