Estetik CerrahlarıBursa Estetik CerrahlarıBurun EstetiğiEstetik Ameliyatları

Op. Dr. Ercan Aydın Burun Estetiği

Op. Dr. Ercan Aydın Burun Estetiği

Op. Dr. Ercan Aydın Burun Estetiği
Op. Dr. Ercan Aydın Burun Estetiği

Özellikle Burun Estetiği alanında kendini geliştiren ve Türkiye’de Burun Estetiğinde çığır açan nadir Burun Estetiği uzmanı olan Op. Dr. Ercan Aydın Burun Estetiği alanında hem yurtiçinden hem de yurtdışından birçok hastaya hizmet vermektedir. Op. Dr. Ercan Aydın ile Burun Estetiği konusuna değinmeden önce doktorunuz Op. Dr. Ercan Aydın hakkında küçük bilgiler vermek yararınıza olacaktır.

Op. Dr. Ercan Aydın 2003 yılında Uludağ Üniversitesi tıp fakültesinden mezun olup, 2004-2009 yılları arasında Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma hastanesinde kulak burun boğaz uzmanlığını tamamlayıp bu uzmanlık eğitimi sırasında özellikle burun estetiğinde birçok operasyona bizzat katılmıştır. Türkiye’de horlama cerrahisi alanında en bilindik ve en çok tercih edilen doktorlardan biridir.

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Makalemizin de başında belirttiğimiz gibi burun estetiği konusunda kendini oldukça geliştiren Op. Dr. Ercan Aydın Burun Estetiğinde kemerli burun, burun ucu estetiği, burun estetiği ameliyatı, revizyon burun estetiği, burun kemik eğriliği ameliyatı gibi birçok burun estetiği operasyonlarını başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Kimler Burun Estetiği (Rinoplasti) Yaptırabilir?

Burun Estetiği sadece burun yapısından veya burun şeklinden memnun olanlara değil sağlık açısından da burunlarında sıkıntı yaşayan kişiler içinde Burun Estetiği ameliyatı yaptırılır. Burun şekil bozukluğu olanlar, uzun, sivri, yamuk, burun önü düşük, burun önü kalkık veya kemerli burunlara sahip kişiler dışında burun eti, burun polipleri ve burnun orta hattında olan eğrilik gibi sağlık durumlarında olan kişilere Burun Estetiği Rinoplasti yapılır.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun Estetiği için iyi bir burun cerrahı seçimi oldukça önemli bir unsurdur. Ercan Aydın da Burun Estetiği Rinoplasti operasyonları için gözde doktorların başında gelmektedir. Op. Dr. Ercan Şahin tarafından yapılan Burun Estetiği operasyonları genel anestezi altında yapılmaktadır. Burun Estetiği Rinoplasti operasyonun net bir süresi olmamakla beraber bu süre hastanın burun yapısına ve hastaya uygulanacak olan operasyon türüne göre de değişkenlik göstermektedir. Operasyon genel anestezi yöntemi ile yapıldığından dolayı hastanın operasyon anında herhangi bir ağrı çekmesi söz konusu değildir. Operasyon sonrası süreçte ağrılar için doktorunuz Ercan Aydın tarafından sizlere verilecek olan ağrı kesici antibiyotikler ile ağrınızın azaltılması sağlanır.

Burun Estetiği Fiyatı

İnternet ortamında net fiyat vermek olanaksızdır. Burun Estetiği Fiyatı operasyon öncesi muayene esnasında belirlenir. Zira hastanın daha öne burun estetiği gerçekleştirip gerçekleştirmediği, hastanın burun şekil ve yapısı ile ilgili beklentisi ve doktorunuz Ercan Ayhan tarafından uygulanan operasyona göre değişkenlik göstermektedir.

Burun Estetiği yüzünüzde en belirgin alanda olması ve görüntünüzü en çok etkileyen organ olması nedeniyle her estetik operasyonunda olduğu gibi Burun Estetiği Rinoplasti operasyonlarına karar veren hastaların doktorlarını mutlaka çok iyi araştırmalarını, tercih ettikleri doktor ve kliniklerde ön muayene sırasında doktorlarından mutlaka daha önceki referanslarını görmelerini buna göre bir karar vermeleri gerekmektedir. Zira estetik operasyonu hayali kurarken operasyon sonrası kabus gören bir çok hasta vardır. Bu duruma düşmemek için doktor ve hastane araştırmasını çok iyi şekilde yapmanızı öneriyoruz. Bizlerde sizler için www.onlineestetik.com adresimizde doktorlar ve estetik operasyonları hakkında detaylı araştırma fırsatı sunmaktayız. www.onlineestetik.com ailesi olarak hiçbir doktor ve hastane ile anlaşmamız olmamakla birlikte tüm doktorların araştırmalarını objektif şekilde sizler için araştırıyoruz.

İletişim

Adres: Süleymaniye, 20. Sk. No:6, 16400 Süleymaniye Osb/İnegöl/ Bursa

Telefon: 0530 128 39 00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu