Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Ercan Cihandide

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Ercan Cihandide, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Ataşehir / İstanbul’da Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi‘de hizmet vermektedir.

Op. Dr. Ercan Cihandide

Prof. Dr. Ersin Ülkür, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

 

Op. Dr. Ercan Cihandide Hakkında

1977 yılında İstanbul’da doğdu.

1995 yılında Koç Özel Lisesi’nden mezun oldu.

2001 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

2002 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasına başladı.

Nottingham City Hospital, Nottingham, İngiltere’de Baş Boyun ve Meme Cerrahisi konularında, sonrasında Institute for Craniofacial and Reconstructive Surgery, Southfield, MI, Amerika’da Yüz Cerrahisi ve Kraniomaksillofasyal Cerrahi konularında kısa süreli çalışmalarda bulundu.

Estetik Plastik Cerrahi, Mikrocerrahi ve El Cerrahisi, Çene Cerrahisi ve Yanık alanlarında eğitimini tamamlayarak 2009 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı ünvanını aldı.

Şırnak Asker Hastanesi’nde, mecburi hizmetini Çankırı Devlet Hastanesi’nde tamamladı.

2009 yılında İstanbul’da düzenlenen 13. Ulusal Estetik Plastik Cerrahi Derneği Kongresi ve Uluslararası ISAPS kursu kapsamında yapılan “Best of Turkey (Türkiye’nin en iyisi)” bildiri yarışmasında, kepçe kulak onarımı için tanımladığı yeni tekniğini anlattığı “A New Approach for the Correction of Prominent Ear Deformity- The Distally Based Perichondrio-Adipo-Dermal Flap Technique” adlı çalışmasıyla birincilik ödülü kazandı.

 

Op. Dr. Ercan Cihandide Üye Olduğu Topluluklar

  • International Society of Aestetic Plastic Surgery
  • International Confederation of Plastic Reconsturictive and Aesthetic Surgery
  • Türk Plastik Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
  • Estetik Plastik Cerrahi Derneği
  • Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği
  • Yara Bakım Derneği
  • Tema
  • Turmepa
  • Koç Lisesi Mezunlar Derneği

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi ( Op. Dr. Ercan Cihandide )
Adres: Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36 Ataşehir İstanbul

Randevu Hattı: +90 (549) 378 3845

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu