İstanbul Estetik CerrahlarıEstetik Cerrahları

Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

İçindekiler

Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler konusunu sosyal medya ve Türkiye’nin en gözde şikayet ve yorum sayfalarını inceleyip siz değerli okuyucularımıza sunduk. Öncelikle belirtmemiz gerekir ki www.onlineestetik.com ailesi olarak hiçbir doktor ve estetik merkezi ile anlaşmamız olmamakla beraber tüm incelemelerimiz tamamen objektif olup doktorların instagram adreslerindeki yorumlar dikkate alınmamıştır.

Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler
Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

Estetik Cerrahımı Araştırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

Estetik cerrah araştırmalarınızda daha önce operasyon geçirmiş kişilerin yorumları en güvenilir yorumlardır. Bu yorumları araştırmak Türkiye’nin gözde şikayet ve özellikle kadınların toplanıp görüş bildirdiği formlar dikkate alınmalı. (Bizlerde araştırmalarımızı bu düzeyde yapmaktayız.) Estetik Cerrah yorumları için instagram yorumlarını lütfen dikkate almayınız zira buradaki yorumların tamamen gerçek dışı ve %99 luk olumlu görüş yorumları olduğunu göreceksiniz.

Tercih ettiğiniz estetik cerrahınız ile ilk görüşmeye giderken cerrahınıza size uygulanacak olan operasyon hakkında net bilgi alınız. Estetik cerrahın görüşlerini dinleyiniz ve en önemlisi de nasıl bir estetik operasyon geçirmek istediğinizi açık açık belirtiniz. Kısaca estetik operasyonundan beklentinizi estetik cerrahınıza benimsetin. Zira operasyon sonrası sizin değil estetik cerrahın istediği şekilde bir operasyon sonucu ortaya çıkıp hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu duruma düşen hasta sayısı maalesef %72 civarındadır.

Yine estetik cerrahınızdan mutlaka daha önceki operasyonlarından gerek fotoğraf gerekse de videolu birer referans isteyiniz. Estetik cerrahınız ile konuşurken beklentiniz, güven duygunuz, rahatlığınız ve fiyat gibi durumları mutlaka operasyon öncesinde çözüme kavuşturunuz.

Operasyon sonrası iyileşme döneminde de mutlaka doktorunuzla gerek telefonda gerekse de yüz yüze iletişimde olun. Gerekirse bulunduğunuz şehirde operasyonu gerçekleştirmeye özen gösterin.

Estetik Cerrah seçiminde devlet hastanesi ve özel hastane estetik cerrah ayrımında ön yargınızı kırmanızı tavsiye ediyoruz. Zira özel hastane ve kliniklerde son zamanlarda başarısız bir çok estetik cerrah bulunmakta.

Op. Dr. Fevzi Yavaş Hakkında

Liposuction Yağ Aldırma Nedir?
Liposuction Yağ Aldırma Nedir?

Op. Dr. Fevzi Yavaş hakkında yapılan olumlu ve olumsuz eleştirileri incelemeden önce Op. Dr. Fevzi hakkında kısa bilgiler vererek estetik cerrahı kısaca tanıtalım. 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesini kazanan Op. Dr. Fevzi Yavaş 1986 yılında yine İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında uzmanlık eğitimi almaya başladı. 1992 yılında İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesinde kendinin kurduğu ESTEPLAST adını verdiği Estetik ve Güzellik Merkezini kurdu. Gerek yaşı itibarı ile gerekse de Türkiye’nin en elit mekanlarından biri olan İstanbul Kadıköy’de bulunan kliniğinde bir çok Burun Estetiği, Meme Estetiği, Karın Germe Estetiği ve Yüz Estetiği gibi bir çok farklı operasyona imza atmıştır. Sadece estetik operasyonları ile değil plastik ve rekonstrüktif cerrahi operasyonları ile de adından sıkça söz ettirmiştir.

Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

Op. Dr. Fevzi Yavaş Uzmanlık Alanları

Burun Estetiği

Burun Estetiği Burun Ucu Estetiği Burun Revizyonu

Meme Estetiği

Meme Büyütme Estetiği Meme Küçültme Estetiği Meme Dikleştirme
Meme Ucu Estetiği Jinekomasti  

 Yüz Estetiği

Yüz Germe Estetiği Göz Kapağı Estetiği Kulak Estetiği
Dudak Dolgusu Yüz İmplantları Kombine İşlemler
Yağ Enjeksiyonu Liposuction  

 Vücut Estetiği

Karın Germe Ameliyatı Yağ Alma  

 Ameliyatsız Estetik Uygulamaları

Yanak Belirginleştime Açı Belirginleştirme Jawline Lifting
Kare çene Çene Projeksiyonu Yanak Lifting
Botulinum Toksin Çene Kası Botox  

 Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

Op. Dr. Fevzi Yavaş hakkında yapılmış olan yorumları incelediğimizde estetik cerrahın özellikle Burun Estetiği (Rinoplasti), Meme Estetiği, Karın Germe ve Dolgu işlemlerinde oldukça başarılı operasyonlara imza attığını belirtelim. Türkiye’nin önde gelen şikayet sitelerini, kadın paylaşım formları ve doktor sayfalarını incelediğimizde hastaların memnuniyet oranlarının % 90 nın üzerinde olduğunu belirtelim. Op. Dr. Fevzi Yavaş’ın gerek 24 yıllık tecrübesi, bilgi birikimi estetik cerrahın başarısını etkileyen en önemli unsurdur. Özellikle İstanbul’da estetik cerrahi operasyon gerçekleştirmek isteyen bireylerin doktor alternatif listelerine İstanbul estetik cerrahlarından Op. Dr. Fevzi Yavaşı da listelerine eklemeleri tavsiye edilir.

Op. Dr. Fevzi Yavaş Yorumlar Şikayetler

Yorumları incelediğimizde doktorun özellikle hasta ilişkilerinin çok olumlu olması, gerek operasyon öncesinde hastanın isteklerine kulak vermesi fikirlerine saygı duyması ve operasyon sonrası iyileşme döneminde de hastaları ile gerek telefondan gerekse de yüz yüze ilgilenmesi hemen hemen her hastası tarafından belirtilmiştir. Yine yorumları incelediğimizde çok küçük kesim tarafından da olumsuz eleştiriler yapılmakta olup olumsuz yorumların genellikle operasyonun başarısı veya doktor faktöründen ziyade fiyatlar konusunda olduğunu belirtelim. Yorum ve şikayet incelemelerimiz kesinlikle instagram yorumu olmamakla beraber doktor yorumlarını araştırmak için instagram yorumlarını dikkate alamamalarını tavsiye ediyoruz.

Op. Dr. Fevzi Yavaş İletişim

Adres: Bağdat caddesi Ay Apartmanı NO:370/12 Şaşkınbakkal / Kadıköy / İSTANBUL

Tel: (0216) 386 99 11

E-mail: [email protected]

Hafta İçi: 10:00 – 19:00

Cumartesi: 10:00 – 17:00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu