Estetik CerrahlarıEskişehir Estetik Cerrahları

Op. Dr. Gülşah Uslu Yunusoğlu

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Gülşah Uslu Yunusoğlu, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Tepebaşı / Eskişehir Acıbadem Eskişehir Hastanesi’de hizmet vermektedir.

Op. Dr. Gülşah Uslu Yunusoğlu

Op. Dr. Gülşah Uslu Yunusoğlu, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

 

Op. Dr. Gülşah Uslu Yunusoğlu Hakkında

2012 yılında Süleyman Demirel Ü. Tıp Fak. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığını aldı.

2005 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

İş Deneyimi

2015 yılından bu yana Halen Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görev almaktadır.

 

Op. Dr. Gülşah Uslu Yunusoğlu Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği
  • Estetik Yüz Ameliyatları
  • Karın Germe

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Acıbadem Eskişehir Hastanesi ( Op. Dr. Gülşah Uslu Yunusoğlu )
Adres: Hoşnudiye Mah. S00734. Sok. No:19 Eskibağlar Tepebaşı Eskişehir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu