Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Hasan FINDIK

Op. Dr. Hasan FINDIK

Hakkında

Op. Dr. Hasan FINDIK
Op. Dr. Hasan FINDIK

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Op. Dr. Hasan FINDIK estetik cerrahi uzmanlığı öncesinde yaklaşık 3 yıl nöroloji bölümünde uzmanlık eğitimi almıştır. Daha sonraki süreçte Eğitim ve Araştırma hastanesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde Başasistan olarak hizmet vermeye başladı. Türkiye’de yaptığı Estetik ve Plastik operasyonlarının yanı sıra estetik ve plastik cerrahı yetiştirilmesinde de Op. Dr. Hasan FINDIK’ın payı oldukça fazladır.

Gerek yurtdışından gelen gerekse de yurtiçinden ülkemizin 81 ilinden gelen ziyaretçilerine estetik ve plastik cerrahi operasyonlarını başarılı şekilde uygulayan Op. Dr. Hasan FINDIK İstanbul’da en çok tercih edilen ve en başarılı estetik cerrahları arasında gösterilmektedir. Op. Dr. Hasan FINDIK yaptığı tüm estetik ve plastik cerrahi operasyonlarını kendine ait ve kendi adını taşıyan Hasan Fındık Estetik ve Güzellik Merkezinde başarılı şekilde tamamlamaktadır.

Op. Dr. Hasan FINDIK operasyon için gelen hastalarına operasyon öncesi hastanın operasyon hakkında ön yargısını kırmak operasyon anında hastanın hayatını olumlu etkileyen dokunuşlar yapmak ve operasyon sonrası iyileşme döneminde de hastaları ile yakından ilgilenmektedir. Bu ilgi gerek yurtdışından gelen gerekse de yurtiçinde estetik ve plastik cerrahi operasyon geçirmeyi düşünen birçok hastanın Op. Dr. Hasan FINDIK’ı tercih etmesini sağlamaktadır.

Op. Dr. Hasan FINDIK Uzmanlık Alanları

        Saç Ekimi                            Ameliyatsız Estetik                Medikal Bakım

PRP

Ultherapy Cilt Analizi

FUE Tekniği ile Saç Ekimi

Dolgu

 

Kadın Saç Ekimi

Botulinum Toksin

 

Mezoterapi

 
 

Lazer Uygulamaları

 

 

Op. Dr. Hasan FINDIK tarafından yapılan tüm bu estetik operasyonları büyük bir titizlikle yapılmakta olup kendisine başvuranların memnun şekilde ayrıldığı klinikte başarı oranı oldukça yüksektir. İstanbul’da kendine ait klinikte siz değerli ziyaretçilerine hizmet veren Op. Dr. Hasan FINDIK ülkemizin başarılı estetik cerrahları arasında yer almaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Hasan FINDIK Estetik ve Güzellik Merkezi

Adres: Bağdat Cad. Kazım Özalp Sk. No: 22/8 Kat: 4 Kulan Apt. B Blok Şaşkınbakkal-Suadiye-Kadıköy/İstanbul

Tel: +90 549 525 85 10

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu