Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Hasan Fındık

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Op. Dr. Hasan Fındık şu an güncel olarak İstanbul / Kadıköy’de Op. Dr. Hasan Fındık Muayenehanesi görev yapmaktadır.

 

Op. Dr. Hasan Fındık

Op. Dr. Hasan Fındık İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

 

Op. Dr. Hasan Fındık Hakkında

1970 yılında doğdu.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Estetik Cerrahi uzmanlığı öncesinde 3 yıl Beyin Hastalıkları (nöroloji) branşında uzmanlık eğitimi almıştır.

Op. Dr. Hasan Fındık, şu an güncel olarak Estetik-Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı olarak Kadıköy / İstanbul’da Op. Dr. Hasan Fındık Muayenehanesi hizmet vermektedir.

Op. Dr. Hasan Fındık Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Op. Dr. Hasan Fındık Muayenehanesi ( Op. Dr. Hasan Fındık )
Adres: Bağdat Cad. Kazım Özalp Sk. No:22/8 Kat:4 Kulan Apt. B Blok Şaşkınbakkal-Suadiye Kadıköy İstanbul

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu