Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. İrfan Aydın

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. İrfan Aydın, şu an güncel olarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Şişli / İstanbul Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Op. Dr. İrfan Aydın

Op. Dr. İrfan Aydın, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

 

Op. Dr. İrfan Aydın Hakkında

1995 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında uzmanlık eğitimini tamamladı.

2001 yılından sonra Avrasya Hospital’da görev yaptı.

Beydağı Devlet Hastanesi’nde görev yaptı.

Kadıköy Şifa Hastanesi’nde görev yaptı.

Boğaziçi Tıp Merkezi’de görev yaptı.

Özel Estetika Ataşehir Tıp Merkezi’nde görev yaptı.

 

Op. Dr. İrfan Aydın Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği
  • Meme Büyütme
  • Meme Dikleştirme
  • Meme Küçültme
  • Meme Onarımı
  • Saç Ekimi
  • Estetik Yüz Ameliyatları

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi ( Op. Dr. İrfan Aydın )
Adres: Fulya Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi Kıvanç Sokak No:24 Şişli İstanbul

Dada önceki içeriklerimizden biri olan Op. Dr. Abdullah Etöz başlıklı makalemizde kocaeli burun estetiği, kocaeli en iyi estetik cerrahı ve kocaeli estetik uzmanı Op. Dr. Abdullah Etöz ilginizi çekebilir. Siz de dilerseniz okumanızı tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sakın bu adama estetik falan olmayı,kasabın tekidir,burnumu mahvetti.Boğaziçi tıp merkezinde çalışırken gittiğim İRFAN AYDIN estetikten anlamayan,burnumun içine eden kaba herifin tekidir.Ondan sonra düzeltmek için 2 kez daha ameliyat oldum ancak toparlayabildim.Uzak durun…!Benden söylemesi.

  2. Bogazici tip merkezindeyken burun estetigi oldum sonuçtan cok memnunum her sorana tavsiye ediyorum.. gayet kibar bir dr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu