Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Kayhan Zeytin

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Kayhan Zeytin, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Pendik / İstanbul’da Özel Yüzyıl Pendik Hastanesi’de hizmet vermektedir.

Op. Dr. Kayhan Zeytin

Op. Dr. Kayhan Zeytin, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.

Op. Dr. Kayhan Zeytin Hakkında

1983 yılında Tokat’ta doğdu.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde uzman oldu.

Manisa Devlet Hastanesinde 2 yıl uzman hekim olarak çalıştı.

2015 tarihinden bu yana Pendik Özel Yüzyıl Hastanesinde görev yapmaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Özel Yüzyıl Pendik Hastanesi ( Op. Dr. Kayhan Zeytin )
Adres: Fevzi Çakmak Mah. Cemal Gürsel Cad. No:138 Pendik İstanbul

Randevu Hattı: +90 (505) 694 9577

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu