Yorumlar ve ŞikayetlerBurun EstetiğiEstetik AmeliyatlarıEstetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Melike Erdim Burun Estetiği Rinoplasti

Op. Dr. Melike Erdim

İçindekiler

Op. Dr. Melike Erdim Burun Estetiği Rinoplasti

Op. Dr. Melike Erdim Burun Estetiği Rinoplasti operasyonlarını İstanbul Kadıköy’de kendine ait estetik ve plastik cerrahi kliniği olan Melike Erdim Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde gerçekleştirmektedir. Hangi estetik operasyonu gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız mutlaka estetik cerrahınızı çok iyi tanımalı ve iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bizler de siz değerli okuyucularımız için

Op. Dr. Melike Erdim Kimdir?

Burun Estetiği Rinoplasti

Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatları

Op. Dr. Melike Erdim Hasta Yorumları

Op. Dr. Melike Erdim Şikayetler

Konularını araştırdık. Her estetik cerrahı olduğu gibi estetik cerrah Op. Dr. Melike Erdim hakkında Türkiye’nin önde gelen doktor siteleri, forum siteleri ve şikayet sitelerini araştırıp siz değerli okuyucularımıza objektif olarak sunduk.

Dr. Melike Erdim Kimdir?

Op. Dr. Melike Erdim Burun Estetiği Rinoplasti
Op. Dr. Melike Erdim Burun Estetiği Rinoplasti

Dr. Melike Erdim 1999 yılında Türkiye’nin en güzide üniversitelerinden biri olan Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesini üstün başarıyla tamamladıktan sonra uzmanlık eğitimini Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında yapma kararı aldı. Marmara Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi anabilim dalında eğitim alan estetik cerrah Dr. Melike Erdim tezini Liposuction üzerine yaptı.

Türkiye’de geçirdiği başarılı eğitim hayatının ardından Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında kendini geliştirmek ve ilerleyen dönemlerde hastalarına daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak isteyen estetik cerrah Dr. Melike Erdim, yurt dışında de eğitimlere katılma kararı aldı.

Yurt dışında ilk eğitimini 2005 yılında ABD de Harvard Tıp Fakültesine bağlı Massachusetts General Hospital’da Prof. Dr. Michael Yaremchuk ile estetik yüz cerrahisi eğitimi aldı. 2011 yılında ise Almanya’da Meme Cerrahisindeki gelişmeler, plastik cerrahlar için uluslararası sempozyumlarına katıldı. Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında aldığı eğitim ve çalıştığı doktorlardan edindiği bilgi, birikim ve tecrübeleriyle hastalarına hizmet vermekte.

Dr. Melike Erdim, hastalarını kendine ait estetik kliniğinde muayene etmekte olup ameliyat ve estetik operasyonlarını ise anlaşmalı olduğu özel hastanelerde gerçekleştirmektedir.

Burun Estetiği Rinoplasti

Burun Estetiği Rinoplasti
Burun Estetiği Rinoplasti

Burun Estetiği Rinoplasti operasyonları estetik operasyonları içerinde en çok tercih edilen estetik operasyonudur. Hastanın Burun Ameliyatından önce mutlaka estetik cerrah Dr. Melike Erdim tarafından muayene edilip hastanın şikayetleri dinlenilir. Hastanın yüz ve burun yapısı da göz önüne alınarak burun çevresinin resmi çekilip bilgisayar ortamına alınır. Hastaya bilgisayar simülasyonu ile en uygun burun yapısı belirlenir. Hasta ve estetik cerrah tarafından kararlaştırılan burun yapısının ameliyatı için hastaya en uygun gün verilir.

Dr. Melike Erdim tarafından uygulanan Burun Estetiği Rinoplasti operasyonları genellikle Açık Burun Ameliyatı ve Kapalı Burun Ameliyatı olarak yapılmaktadır. Hastanın burun yapısının özellikleri ve hastanın beklentileri dikkate alınarak hangi yöntemin uygulanacağı belirlenir. Genel anestezi yöntemi kullanılarak Burun Ameliyatları yapılmaktadır. Açık Burun Ameliyatı ve Kapalı Burun Ameliyatı operasyonlarını daha detaylı araştırmak için yazının üzerine tıklayabilirsiniz.

Burun Estetiği Rinoplasti ile hasta estetik bir burun şekline sahip olabileceği gibi hastanın nefes alıp verme gibi sağlık sorunları da giderilmektedir. Burun Ameliyatı sonrasında hastanın burun içerisine operasyon anında yerleştirilen plastik tamponlar estetik cerrahınız tarafından çıkarılır. Kullanılan tamponlar plastik tamponlar olduğundan çıkarılma anında hasta çok fazla ağrı ve acı hissetmeyecektir.

Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatları

Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatları
Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatları

Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatları en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Zira Burun Estetiği Rinoplasti her ne kadar önemli olsa da en az bunun kadar önem arz eden diğer bir konu is e Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatlarıdır. Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatlarını net olarak internet ortamında vermek maalesef olanaksızdır. Gerek sağlık bakanlığının estetik operasyon fiyat bilgilerinin sanal ortamda paylaşılmasını yasaklaması gerekse de Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatlarını etkileyen bağımsız değişkenlerinin olması net fiyat verilmesine engel olmaktadır. Burun Estetiği Rinoplasti Fiyatlarını net olarak almak için aşağıda iletişim adresleri ve telefonlardan estetik cerrahınız Dr. Melike Erdim ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Ön muayene sonucu net fiyat alabilirsiniz.

Op. Dr. Melike Erdim Hasta Yorumları

Op. Dr. Melike Erdim Hasta Yorumlarını Türkiye’nin önde gelen doktor ve forum sitelerini araştırdık. Estetik cerrah Op. Dr. Melike Erdim hakkında yapılan Hasta Yorumlarda olumlu görüşlerin fazlalığı dikkat çekmektedir.

Doktorun hastaları ile yakından ilgilenmesinin yanında hastalardan operasyon hakkında beklentilerini ve fikirlerini sorması operasyon hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunması

Operasyon anında estetik cerrahın bilgi ve tecrübesini yansıtması ve operasyonu iyi idare edebildiği

Operasyonlarda başarı oranın bir hayli yüksek olduğu yapılan yorumlar dikkate alınarak anlaşılmaktadır.

Operasyon sonrasında iyileşme döneminde herhangi bir komplikasyon durumunda hasta ile gerçekten yakından ilgilenmesi ve hastanın iyileşme sürecini takip etmesi,

Özellikle karşılıklı konuşmada hastalarına güven vermekte.

Op. Dr. Melike Erdim Şikayetler

Op. Dr. Melike Erdim Şikayetler konusunda yine Türkiye’nin önde gelen şikayet ve forum sayfalarını incelediğimizde kendisi hakkında yapılan olumsuz yorumlara rastlamadık. Özellikle tavsiye konusunda (İstanbul için) sıkça adı geçen estetik cerrahlarından olan Op. Dr. Melike Erdim’i estetik cerrah listenize alabilirsiniz.

Not: Sayfamız hiçbir estetik cerrahla gerek reklam gerekse de başka bir anlaşma yapmamış olup yazımız tamamen araştırma sonucu oluşturulmuş objektif yazılardır. Şikayet ve yorum konusunda sayfamız tarafsız olup doktor listeniz için tavsiyeler sunmaktadır.

Op. Dr. Melike Erdim Uzmanlık Alanları

Yüz Estetik Ameliyatları

Burun Estetiği (Rinoplasti) Kepçe Kulak (Otoplasti)
Göz Kapağı Estetiği (BlefaropIasti) Yağ Enjeksiyonu
Kaş Kaldırma  

 Meme Estetiği Ameliyatları

Meme Büyütme (Göğüs Büyütme) Jinekomasti
Meme Küçültme (Göğüs Küçültme) Meme Dikleştirme (Göğüs Dikleştirme)

 Vücut ve Genital Estetik

Cinsel Bölge Estetiği (Labioplasti) Yağ Alma
Karın Germe  

 Saç Estetiği

Saç Ekimi Saç Mezoterapisi

 Ameliyatsız Estetik

Dolgu Uygulamaları PRP TedavisiOxy
Kimyasal Peeling Geneo Cilt Bakım Uygulaması
Fraksiyonel Lazer Uygulamaları Cilt Estetiği
Lazer Epilasyon (SOPRANO TITANIUM) Dermaterapi
Mezotera piIşık Dolgusu Dudak Kalınlaştırma
Infini (Altın İğne) (İğneli Radyofrekans)

Op. Dr. Melike Erdim İletişim

ADRES: Fener Kalamış Caddesi, Atlas Apt. No:12 D:8 Kadıköy İstanbul (Kızıltoprak BP karşısı – HSBC bankası üstü) İstanbul / Kadıköy

E-mail: [email protected]

RANDEVU TALEBİ: 0 216 347 87 08

Whatsapp Bilgi Hattı: 0 530 404 21 70

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu