Estetik CerrahlarıKonya Estetik Cerrahları

Op. Dr. Muhammet Kayapınar

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Muhammet Kayapınar, şu an güncel olarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Selçuklu / Konya’da Medicana Sağlık Grubu’nda hizmet vermektedir.

Op. Dr. Muhammet Kayapınar
Op. Dr. Muhammet Kayapınar, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi mezunudur.

Op. Dr. Muhammet Kayapınar Hakkında

1995 Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi

2010 Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Medicana Sağlık Grubu ( Op. Dr. Muhammet Kayapınar )
Adres: Feritpaşa Mh. Gürz Sk. No: 1 Selçuklu Konya

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu