Estetik Cerrahlarıİzmir Estetik Cerrahları

Op. Dr. Murat Tuna

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Op. Dr. Murat Tuna şu an güncel olarak Bornova / İzmir’de ENTO KBB Cerrahi Tıp Merkezinde görev yapmaktadır.

 

Op. Dr. Murat Tuna

Op. Dr. Murat Tuna Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

 

Op. Dr. Murat Tuna Hakkında

2001 Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde Plastik, Rekonstrüksiyon ve Estetik Cerrahi Eğitimini tamamladı.

2008-2009 yıllarında Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde görev yaptı.

2010-2011 yıllarında Hakkari Asker Hastanesi ’nde görev yaptı.

2011-2012 yıllarında Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi ’nde görev yaptı.

 

Op. Dr. Murat Tuna, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Bornova / İzmir’de ENTO KBB Cerrahi Tıp Merkezinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Murat Tuna Uzmanlık Alanları

  • Alın ve Şakak Germe
  • Boyun Germe
  • Burun Estetiği
  • Meme Estetiği
  • Yüz Germe

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

ENTO KBB Cerrahi Tıp Merkezi ( Op. Dr. Murat Tuna )
Adres: Kazım Dirik Mahallesi Kazımdirik, 364/1. Sk. Bornova İzmir

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu