Burun EstetiğiEstetik Ameliyatları

Op. Dr. Mustafa Çapar Burun Estetiği

İçindekiler

Op. Dr. Mustafa Çapar Burun Estetiği

Op. Dr. Mustafa Çapar Burun Estetiği 2005 yılında Trabzon Ortahisar’da kurulan Çapar Estetik Merkezinde hastalarına hizmet vermekte. Burun Estetiği (Rinoplasti) alanında Trabzon’da adından sıkça söz ettiren estetik cerrah Op. Dr. Mustafa Çapar ve 7 uzman estetisyen ekibi Gümüşhane ve Trabzon’da 3 farklı noktada hastalarına hizmet vermekte.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir?

Trabzon Burun Estetiği
Trabzon Burun Estetiği

Burun Estetiği (Rinoplasti) burun üzerinde gerek doğuştan gerekse de daha sonradan darbe ve kaza gibi etmenlerle oluşan deformelerin ve şekil bozukluklarının düzeltilip daha estetik bir burun yapısı elde edilmesi işlemidir.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Öncesi

Op. Dr. Mustafa Çapar Burun Estetiği (Rinoplasti) öncesinde hastalarına kendine ait klinikte yaptığı ön muayene ile burun üzerinde uygulanacak olan yöntemleri ve hastanın isteklerine göre operasyon planı düzenler.

Burun Estetiği (Rinoplasti) ameliyatlarında hastanın burun üzerindeki sorunlarına göre Rinoplasti, Tipplasti ve Septorinoplasti ameliyatları yapılmaktadır. Hastanın burun yapısı doktorunuz Op. Dr. Mustafa Çapar tarafından yapılan ön muayene sırasında burunda oluşan deformeler belirlenir. Hastanın şikayetleri ve nasıl bir burun yapısını istediği dinlenilir. En son aşamada ise doktorun da görüşü ile hastaya uygulanacak yöntem ve hastaya en uygun burun yapısına karar verilir ve ameliyat için hastaya gün verilir.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nasıl Yapılır?

Rinoplasti
Rinoplasti

Burun Estetiği (Rinoplasti) hasta sadece burun şeklini düzeltmek ve daha simetrik bir buruna sahip olmak isteyenler için Rinoplasti uygulaması yapılmaktadır. Bu operasyonlarda burun içi sorunların olmadığı ve hastanın nefes alıp verme horlama gibi sağlık sorunlarının olmadığı durumlarda Rinoplasti gerçekleştirilir.

Operasyon öncesi estetik ve plastik cerrahınız Op. Dr. Mustafa Çapar burun fotoğraflarınızı çektikten sonra bilgisayar ortamında simülasyon yöntemi ile operasyon sonrası nasıl bir burun şekline ve yapısına sahip olacağınızı sizlere detaylı şekilde gösterecektir. Simülasyon ile bilgisayar ortamında göreceğinizi burun şekline yakın bir buruna sahip olacaksınız.

Hastanın şayet sadece şekil yönden değil nefes alıp verme ve horlama gibi sorunları da var ise Septorinoplasti uygulanır. Böylece burun septumları düzeltilir ve hastanın daha rahat nefes alıp vermesi sağlanır.

Op. Dr. Mustafa Çapar tarafından yapılan Burun Estetiği hem açık yöntem ile hem de kapalı yöntem ile yapılmaktadır. Her iki yöntemde de başarı oranı oldukça yüksek olmakla beraber hangi yöntemin uygulanacağına doktorunuz burun yapısına göre karar vermektedir.

2020 Burun Estetiği Fiyatları

2020 Burun Estetiği Fiyatları
2020 Burun Estetiği Fiyatları

2020 Burun Estetiği Fiyatlarını sanal ortamda net olarak vermek olanaksızdır. Zira doktorunuzun ön muayenesi ile sizlere uygulanacak yöntem, ameliyatı gerçekleştiren doktor, hastane ve şehre göre 2020 Burun Estetiği Fiyatları da değişkenlik göstermektedir. 2020 Burun Estetiği Fiyatlarını almak için aşağıda vereceğimiz iletişim adresinde doktorunuzla görüştükten sonra net fiyat alabilirsiniz.

Burun Estetiği Önerileri

Burun Estetiği öncesi doktorunuzu ve hastanenizi mutlaka çok iyi araştırmalısınız.

Burun Estetiği öncesi doktorunuzdan daha önceki referanslarını isteyiniz. Bu referanslar sizlere doktor hakkında fikir verecektir.

Ameliyat öncesi istek ve şikayetlerinizi doktorunuza mutlaka çekinmeden bildiriniz. Simülasyon ortamında sizlerin ameliyat sonrası burun şeklini görünüz.

Ameliyat öncesi kullandığınız ilcaları, alerjilerinizi ve hastalıklarınızı doktorunuzla paylaşınız.

Ameliyat sonrasında doktorunuzun uyarılarına mutlaka uymalısınız ve doktorunuzla iletişim halinde olmalısınız.

Burun Estetiği Fiyatları her ne kadar önemli olsa da merdiven altı diye tabir edilen işletmelerden uzak durmalısınız.

Sizler de Burun Estetiği, Op. Dr. Mustafa Çapar hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerinizi objektif şekilde yorum kısmına yazarak hastalara fikir verebilirsiniz.

Op. Dr. Mustafa Çapar İletişim

Adres: Gazipaşa Cad. Kudunoğlu Apt. Kat:4 Ortahisar / Trabzon / Türkiye

Tel: +90 462 321 25 30

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu