HastalıklarUncategorized

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Konya Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlarından olup şuanda Özel Konya Akademi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorlarındandır. Konya’da Ortopedi alanında adından çok söz ettiren Ortopedi Uzmanı olan Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu sadece Konya’dan değil şehir dışından gelen bir çok hastasına da hizmet vermektedir.

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu
Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu

İçindekiler

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Kimdir?

2004 yılında Çukurova Tıp Fakültesinden mezun oldu.

2011 yılında Çukurova Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde uzmanlığını tamamladı.

2011 – 2014 yılları arasında Seydişehir Devlet Hastanesinde çalıştı.

2014 – 2017 yılları arasında Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliğinde çalıştı.

2017 yılından itibaren Özel Akademi Konya Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde gerek şehir içinden gerekse de şehir dışından gelen hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu
Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Uzmanlık Alanları

 • Diz Protezi
 • Kalça Protezi
 • Menüsküs Yırtığı
 • Çapraz Bağ Tedavisi
 • Omuz Artoskopisi
 • Kırık Tedavisi
 • Eklem İçi Enjeksiyon
 • PRP Tedavisi
 • Bel ve Boyun Fıtığı
 • Sinir Sıkışması Tedavisi
 • Eklem Romatizması
 • Ayak ve Ayak Bileği Hastalıkları
 • Topuk Dikeni
 • Karpal Tunel Sendromu
 • Tenisçi Dirseği
 • Aşil Tendini

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Yorumlar

Doktor siteleri, forum sayfaları ve şikayet sayfalarını incelediğimizde Konya Ortopedi ve Travmatoloji Doktorlarından Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu hakkında yapılan yaklaşık 200 adet yorum ve görüşlere denk geldik. Bu yorumların hemen hemen hepsinin olumlu olduğunu belirtip Konya Ortopedi Doktorları içerisinde en fazla etkileşim alan ve en çok yorum yapılan cerrah Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu dur. Şimdide bu yorumların ortak özelliğine birlikte bakalım.

Diz Ağrısı Tedavisi Yorumları

Bir çok hasta ve hasta yakını diz ağrısı konusunda yorum ve görüş bildirmiş olup Diz Ağrıları Tedavisi konusunda Konya Ortopedi Uzmanı hakkında oldukça fazla olumlu yorum ve görüş bildirmişlerdir. Özellikle kilo almanın yanında kireçlenme sorunu nedeniyle bir çok hasta Diz Ağrısı çekmekte ve bunun tedavi yöntemi her ne kadar PRP iğneleri ve ağrı kesici ilaçlar ile yapılsa da en son çare olarak Diz Protezi Ameliyatı yapılmaktadır. Yani Diz Protezi operasyonu. Diz Ağrısı Tedavisinde Konya’da en çok tercih edilen Konya Ortopedi Doktoru şüphesiz ki Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu dur.

Son derece zor olan ve iyi bir Ortopedi Uzmanı tarafından yapılması gereken Diz Protezi ameliyatında Konya’da en güvenilir Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu dır. Siz değerli ziyaretçilerimizde de Diz Ağrısı sorunu olanlar için Konya Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu en iyi alternatiftir. Yaklaşık 100 olumlu Diz Ağrısı Tedavisi yapıldığını belirtmekte fayda var.

Diz Protezi Tedavisi Nedir?

Dizlerinizde ilaç ağrı kesici tedavisine rağmen uzun süredir geçmeyen bir ağrı var ise mutlaka iyi bir Ortopedi ve Travmatoloji uzmanına görünmenizde fayda var. Hastaya ön muayenede röntgen ve bir takım tetkikler yapıldıktan sonra gerekli görülmesi durumunda Diz Protezi Ameliyatı uygulanır. Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu tarafından uygulanan Diz Protezi Ameliyatı kaliteli malzeme ile yapılmakta iken ortalama 20 – 25 yıl ağrısız ve acısız yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

ortopedi
ortopedi

Kalça Protezi Tedavisi Yorumları

Diz Protezinden sonra en çok tedavisi yapılan operasyonlarından biri olan Kalça Protezi Tedavisi yine bir çok hasta tarafından olumlu yorumlarla yorumlanmıştır. Sadece Konya’da yaşayan kişiler değil Türkiye’nin her yerinden gelen hastalar Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu tarafından yapılan Kalça Protezi Ameliyatı sonucundan oldukça memnunlar.

Menüsküs Yırtığı Tedavisi

Menüsküs yırtığı tedavisi ile yapılan yorumlarda Konya Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu hakkında birbirinden olumlu bir çok yorum yapıldığını gördük. Konya Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu menüsküs yırtığı operasyonlarındaki başarısı ve operasyon sonrası hastaların şikayetlerinin geçmesi cerrahın yine Ortopedi alanındaki tecrübesinin göstergesidir. Menüsküs Yırtığı ameliyatı olanların yorumlarındaki ortak özellik ise daha önce gittikleri ortopedi uzmanlarının tedavilerinin başarılı olmadığı ve Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu tarafından yapılan ameliyatın oldukça başarılı olmasıdır.

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu
Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Neden Tercih Ediliyor?

Konya’da Ortopedi Doktorları arasında en çok tercih edilen cerrah olan Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu tedavi ve ameliyat sonucunun oldukça başarılı olması cerrahın en çok tercih edilmesinin nedenleridir. Zira Konya’da yaşayan kişiler ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde yaşayan kişiler Konya Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu nu tanımaktadır.

Konya Ortopedi Uzmanının hastaları ile son derece sıcak ilişki kurması, hasta ve hasta yakınına nazik davranması ve hastalara çok açıklayıcı bilgiler vermesi yine Konya’da Ortopedi Doktorları arasında en çok tercih edilen doktorlardan biri yapmaktadır.

Şehir dışından da Konya Ortopedi Uzmanının bir çok hastası olmaktadır. Konya dışından gelen hastaların yorumlarda belirttiği gibi cerrahın operasyon sonrasında hastaları ile telefondan da olsa iyileşme döneminin takip etmesi ve hastaları ile iyileşme döneminde de son derece ilgili olması yine cerrahı Konya’da En Çok Tercih Edilen Ortopedi Doktoru yapmaktadır.

Kısaca belirtmek gerekir ki cerrahın ortopedi hastalıklarındaki bilgisi, tecrübesi ve başarısı en önemli etken olmasının dışında hastaları ile kibar ve nazik konuşması, hasta ve hasta yakınlarına hastalık ve tedavi bilgilerini çok açık ve net veresi ve ayrıca iyileşme döneminde gerek Konya’da yaşayan gerekse de şehir dışından gelen hastaların bu dönemini yakından takip etmesi Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu‘nun tercih edilme nedenleri arasında gösterilebilmektedir.

Siz değerli ziyaretçilerimiz de Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu tercih edebilir ve kendisi hakkında yorumlar, öneri ve görüşlerinizi aşağıda yorumlar kısmına yazarak hasta ve hasta yakınlarına fikir verebilirsiniz.

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu Randevu Al

https://akademihastaneleri.com/anaSayfa linkine tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu İletişim

Pirebi Mahallesi Furgandede Caddesi No:12-14, Meram / Konya
Özel Akademi Konya Hastanesi

Özel Akademi Konya Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

Bankalar

Garanti BBVA

Türkiye Ziraat Bankası

İş Bankası

Halkbank

Şekerbank

Resmi Kurumlar

SGK- Bağkur – Emekli Sandığı (Devlet Memurları)

Türkiye Büyük Millet Meclisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu