Estetik CerrahlarıSamsun Estetik Cerrahları

Op. Dr. Nazlı TOSUN

Op. Dr. Nazlı TOSUN

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Nazlı TOSUN Kimdir?

Op. Dr. Nazlı TOSUN
Op. Dr. Nazlı TOSUN

Op. Dr. Nazlı TOSUN 2002 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2010 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında tamamlama başarısını gösterdi. 2010 yılında Ordu devlet hastanesinde göreve başlayan Op. Dr. Nazlı TOSUN 2018 yılında Ordu Medicalpark hastanesinde hastalarına hizmet vermeye başladı. 2019 yılından itibaren Samsun Medicana İnternacional Hastanesinde hizmet vermeye devam ediyor.

Op. Dr. Nazlı TOSUN gerek şehir içinden gerekse de şehir dışından gelen bir çok hastaya başarılı plastik ve estetik cerrahi operasyonlarına imza atmayı başarmıştır.

Op. Dr. Nazlı TOSUN Uzmanlık Alanları

Saç

Ekimi

Burun

Estetiği

Meme Estetiği Yüz

Estetiği

Vücut Estetiği Rekonstrüktif Cerrahi
Saç Ekimi Burun kemiği eğriliği Meme Büyütme Yüz Gençleştirme Liposuction Yağ Aldırma Yarık Dudak Damak
Saç PRP Burun ucu estetiği Meme Küçültme Yüz Germe Karın Germe Ameliyatı Yara Tedavisi
Saç Mezoterapi Sekonder Rinoplasti Meme Dikleştirme Mini Yüz Germe Mini Karın Germe Doku Nakilleri
  Burun Törpüleme Meme Ucu Estetiği Kaş Kaldırma Kol Germe Doğumsal El Anomalleri
  Burun Küçültme Meme Asimetrisi Göz Altı Torbası Amel. Kasık Germe  
  Burun Deliği Küçültme Jinekomasti Elmacık Kemiği Estet. Kalça Estetiği  
  Kemerli Burun Ameli. Estetik Meme Cerr. Dudak Estetiği    
  Burun Eti Ameliyatı   Çene Estetiği    
      Kepçe Kulak Estetiği    
      Yağ Dokusu    
      Yüz İmplantları    

 

Op. Dr. Nazlı TOSUN tarafından yapılan tüm bu estetik operasyonları büyük bir titizlikle yapılmakta olup kendisine başvuranların memnun şekilde ayrıldığı klinikte başarı oranı oldukça yüksektir. Samsun’da Medicana İnternacional Hastanesinde siz değerli ziyaretçilerine hizmet veren Op. Dr. Nazlı TOSUN ülkemizin başarılı estetik cerrahları arasında yer almaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Adres: Yenimahalle, Şht. Mesut Birinci Cd. No:85, 55080, 55060 Canik/Samsun

Telefon: 0552 355 13 55

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu