Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Ömer AMBARCIOĞLU

Op. Dr. Ömer AMBARCIOĞLU
Op. Dr. Ömer AMBARCIOĞLU

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Ömer AMBARCIOĞLU, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Üsküdar / İstanbul’da kendi kliniğinde Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Op. Dr. Ömer AMBARCIOĞLU

Op. Dr. Ömer AMBARCIOĞLU, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Ömer AMBARLIOĞLU, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde ihtisas yaparak Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

Op. Dr. Ömer AMBARCIOĞLU Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • Ankara Üniversitesi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.
  • Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde ihtisas yaparak Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

 

 

Op. Dr. Ömer AMBARCIOĞLU Uzmanlık Alanları

 

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Op. Dr. Ömer AMBARCIOĞLU
Adres: Acıbadem Mah. Çeçen Sok.Akasya AVM A1 Kat.25 No: 139 Üsküdar / İstanbul

Tel:   0 506 154 42 84

 

Mail: [email protected]

   

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu