İstanbul Estetik CerrahlarıEstetik Cerrahları

Op. Dr. Ömer Elmas

Op. Dr. Ömer Elmas

Op. Dr. Ömer Elmas

Op. Dr. Ömer Elmas
Op. Dr. Ömer Elmas

Op. Dr. Ömer Elmas Bahçelievler Devlet Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde görev yapmakta ve devlet hastanelerinde yapılan plastik ve estetik cerrahi operasyonlarına büyük bir boyut kazandırma başarısı göstermektedir. Gerek Bayburt devlet hastanesinde gerekse de Bahçelievler devlet hastanesinde yaptığı birçok başarılı operasyonla estetik dünyasında adından sıkça bahsettirmeyi başarmış ender estetik cerrahlardan biridir.

Türkiye’de devlet hastanelerinde ilk defa saç ekimi yapan Bayburt devlet hastanesinde de görev yapan Op. Dr. Ömer Elmas bu anlamda Türkiye’de tanınmış bir isim olarak dikkat çekmektedir. Op. Dr. Ömer Elmas tarafından devlet hastanelerinde sadece saç ekimi değil burun estetiği, meme estetiği, yüz estetiği gibi onlarca estetik ve plastik cerrahi operasyonlarını başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

2005 yılında Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Op. Dr. Ömer Elmas uzmanlık eğitimini 2012 yılında yine Malatya İnönü Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ana bilim dalında tamamlamıştır. Eğitim hayatı boyunca başarılı olan Op. Dr. Ömer Elmas aynı başarıyı iş hayatında da yakalamayı başarmıştır. Zira Bayburt devlet hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde görev yapan Op. Dr. Ömer Elmas daha sonra ise İstanbul Bahçelievler devlet hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde hasta kabulüne başlamıştır.

Op. Dr. Ömer Elmas şu anda aktif olarak Bahçelievler devlet hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde estetik cerrah olarak görevini sürdürmektedir. Devlet hastanesinde plastik ve estetik cerrahinin bu kadar yaygınlaşması ve gelişmesinde büyük bir paya sahip olan Op. Dr. Ömer Elmas şüphesiz ki bu alanda saygın bir kişiliğe sahiptir.

Op. Dr. Ömer Elmas Uzmanlık Alanları

 

Saç

Ekimi

Burun

Estetiği

Meme Estetiği Yüz

Estetiği

Vücut Estetiği Rekonstrüktif Cerrahi
Saç Ekimi Burun kemiği eğriliği Meme Büyütme Yüz Gençleştirme Liposuction Yağ Aldırma Yarık Dudak Damak
Saç PRP Burun ucu estetiği Meme Küçültme Yüz Germe Karın Germe Ameliyatı Yara Tedavisi
Saç Mezoterapi Sekonder Rinoplasti Meme Dikleştirme Mini Yüz Germe Mini Karın Germe Doku Nakilleri
  Burun Törpüleme Meme Ucu Estetiği Kaş Kaldırma Kol Germe Doğumsal El Anomalleri
  Burun Küçültme Meme Asimetrisi Göz Altı Torbası Amel. Kasık Germe
  Burun Deliği Küçültme Jinekomasti Elmacık Kemiği Estet. Kalça Estetiği
  Kemerli Burun Ameli. Estetik Meme Cerr. Dudak Estetiği    
  Burun Eti Ameliyatı   Çene Estetiği    
    Kepçe Kulak Estetiği    
    Yağ Dokusu    
    Yüz İmplantları    

 

Gerek Bayburt devlet hastanesinde görev süresince gerekse de Bahçelievler devlet hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde yaptığı binlerce başarılı operasyonlar ile siz ziyaretçilerini kabul eden Bahçelievler devlet hastanesi estetik cerrahı Op. Dr. Ömer Elmas randevulu sistem ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik operasyonları 2 uzman doktor ve asistanları eşliğinde yapılmakta olup bir çok estetik ve plastik cerrahi operasyonları yapılmaktadır. Sadece İstanbul’dan değil çevre illerden gelen bir çok hastanın da estetik operasyonları için tercih ettiği Bahçelievler Devlet Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik kliniği gelişen teknolojiye ayak uydurup kendini geliştirmesi ile ünlenen bir hastane olma özelliği taşıyor.

Bahçelievler Devlet Hastanesinde Yapılan Estetik ve Plastik Operasyonlarını SGK Karşılar mı?

Estetik operasyonunu düşüneler için hastane ve doktor her ne kadar önem arz ediyorsa da estetik fiyatları da bunlar kadar önemli unsurdur. Estetik operasyonları devlet hastanelerinde yapılıyor ise merak edilen başka bir konu ise Devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlarını SGK karşılar mı veya ne kadarlık bir bölümünü SGK karşılamaktadır. İşte bu sorunun genel mantığı ve cevabını kısaca sizlere aktaralım.

Devlet hastanelerinde yapılan plastik ve cerrahi operasyonlar devlet güvencesi ile yapılmaya başlanmakla beraber fiyat olarak ta özel hastanelere göre çok daha uygun fiyatlara yapılmaya başlandı.  Bahçelievler Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları sağlık açısından yapılacak ise SGK tarafından karşılanmak üzere ücretsiz olarak yapılmaktadır. Zira sağlık açısından yapılan operasyonlar estetik değeri düşük olan zevk ve estetik açısından çok genel bir zorunluluk durumu olduğu için devlet tarafından karşılanmaktadır. Ama yaptırmak istediğiniz operasyon zevk ve estetik değeri taşıyor ise bu normal ücret karşılığında yapılmaktadır. Bahçelievler Devlet Hastanesinde Yapılan Plastik ve Estetik Cerrahi Operasyonları özel hastanelere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Bahçelievler Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu