Estetik CerrahlarıBatman Estetik Cerrahları

Op. Dr. Ömer Faruk Erin

İçindekiler

Op. Dr. Ömer Faruk Erin

"Op.

Batman estetik cerrahları arasında yer alan Op. Dr. Ömer Faruk Erin Batman’da kendine ait ORC estetik ve plastik cerrahi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Özellikle Batman başta olmak üzere Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinden gelen birçok hastaya plastik ve estetik cerrahi operasyonları yapmaktadır. Op. Dr. Ömer Erin plastik ve estetik cerrahi alanında birçok başarılara imza atmıştır.

Op. Dr. Ömer Faruk Erin Uzmanlık Alanları

YÜZ ESTETİĞİ

Burun estetiği Burun ucu estetiği
Burun küçültme Burun kemer estetiği
Yüz germe Boyun germe
Yüz askısı Göz kapağı estetiği
Çene estetiği Dermabrazyon
Dolgu Botoks
Kepçe kulak Dudak estetiği
Dudak dolgu Göz altı ışık torbası
İp askılama PRP

 

VÜCUT ESTETİĞİ

Liposuction Karın germe ameliyatı
Kol germe ameliyatı Bacak estetiği
Popo estetiği Vajina estetiği
Yağ enjeksiyonu Kızlık zarı dikimi

 

MEME ESTETİĞİ

Meme büyütme Meme küçültme
Meme dikleştirme Jinekomasti
Meme ucu estetiği

 

LAZER UYGULAMALARI

Lazer epilasyon Lazer ile damar tedavi
Cilt gençleştirme Mantar tedavisi
Leke tedavisi

 

SAÇ EKİMİ

Saç ekimi Saç PRP

 

Batman’da kendine ait ORC plastik ve estetik cerrahi kliniğinde steril ve hastane ortamında yukarıda belirttiğimiz operasyonları başarılı şekilde yapan Op. Dr. Ömer Faruk Erin hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

"Op.

Batman Estetik Cerrahı Sayın Erin operasyon öncesi hastalarına ön muayene ile hastanın istekleri, hastanın rahatsızlığını ve hastaya uygulanabilecek en ideal operasyon yöntemini belirledikten sonra ameliyat için hastaya gün verir. Ameliyat steril ve hastane ortamında yapılmaya başlanır. Genelde aksi bir durum olmadıkça hastaya yatış verilmeden operasyondan birkaç saat sonra hasta taburcu edilir. Hasta ile operasyon öncesinde operasyon anında ve operasyondan sonra iyileşme sürecine kadar gerek kontroller ile gerekse de görüntülü konuşmalar ile hasta ile yakından ilgilenilir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

ORC Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği İletişim ve Randevu

ORC Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği 

Adres: Belde mah. 3262 sok. Stlye life iş merkezi No: 6/AB BATMAN/MERKEZ

Cep : 0 (552) 230 02 12

Cep: 0 (505) 387 04 88

Tel: 0 (488) 502 02 12

 e- mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu