İzmir Estetik CerrahlarıEstetik Cerrahları

Op. Dr. Onur Evren Yılmaz

Op. Dr. Onur Evren Yılmaz

İçindekiler

Op. Dr. Onur Evren Yılmaz

Op. Dr. Onur Evren Yılmaz İzmir Medical Park Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde hem İzmir hem de İzmir dışından gelen hastalarına hizmet vermektedir. Günümüzde estetik operasyonlarına olan talep bir hayli artmakta iken estetik operasyonların önemi kadar tercih ettiğiniz estetik cerrahta bir o kadar önemlidir. Zira estetik bir görünüme sahip olma hayali kurarken hayal kırıklığı hatta sağlığınızdan olma ihtimali de bir hayli fazla bir olasılıktır. Bizlerde www.onlineestetik.com ailesi olarak hem estetik cerrahlarını hem de estetik operasyonlarını sizler için araştırdık. Türkiye’nin önde gelen forum ve doktor sayfalarında İzmir Medical Park Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde hastalarına hizmet veren estetik cerrah  hakkında yapılan olumlu ve olumsuz görüşleri değerlendirdik.

Op. Dr. Onur Evren Yılmaz Kimdir?

Op. Dr. Onur Yılmaz
Op. Dr. Onur Yılmaz

Estetik cerrahınızı tanımanız estetik operasyonun başarısını etkilemektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini başarıyla tamamlayan Op. Dr. Onur Evren Yılmaz estetik ve plastik cerrahi alanında uzmanlık eğitimini Ufuk Üniversitesinde tamamlamıştır. Şu anda İzmir Medical Park Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde hastalarına hizmet veren estetik cerrah bir çok bilimsel makaleye de imza atmıştır.

Op. Dr. Onur Evren Yılmaz Uzmanlık Alanları

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Burun ucu estetiği

Meme Estetiği

Meme büyütme

Meme küçültme

Meme ucu estetiği

Meme dikleştirme

Jinekomasti

Yüz estetiği

Göz kapağı estetiği

Kaş kaldırma

Yağ enjeksiyonları

Yağ aldırma (Liposuction)

Karın germe

Kol germe

Bacak germe

Dolgu operasyonları

Kepçe kulak estetiği

El Cerrahisi

Sinir sıkışmaları

Doğumsal anormallikler

Tavşan dudak

Yarım dudak ve damak tedavisi

Yara izi tedavisi

Kaza izi tedavisi

Mikro cerrahi uygulamaları

Deri kanseri

Op. Dr. Onur Evren Yılmaz Yorum ve Şikayetler

Türkiye’nin önde gelen forum ve estetik sitelerini incelediğimizde estetik cerrah Op. Dr. Onur  Yılmaz hakkında çok fazla olumsuz yorum ve görüşlere denk gelmedik. Özellikle el cerrahisi, burun estetiği (Rinoplasti), ve yüz estetiği konusunda oldukça iyi yorumlar yapılmaktadır. Estetik cerrahın operasyon öncesi hastaları ile iletişimi, hastasının isteklerine cevap vermesi, bilgi ve becerisini hastaya uygulaması ve en önemlilerinden biri de operasyon sonrası hastası ile ilgilenmesi…. Tüm bu konularda hastaların memnuniyet oranının yüksek olduğunu belirtelim. Sizler de estetik cerrah hakkında objektif olumlu ve olumsuz yorumları yorum kısmına yazarak estetik cerrahı alternatif doktorlar listesine alanlar için fikir verebilirsiniz.

Op. Dr. Onur Evren Yılmaz Randevu Alma

İzmir estetik cerrahlarından olan Op. Dr. Onur Evren Yılmaz’dan randevu almak için aşağıda belirteceğimiz iletişim adresinden randevu alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu saat 9:00 ile 16:40 saatleri arasında randevu alabilirsiniz.

İzmir Medical Park Hastanesi İletişim

Adres: Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12 Karşıyaka / İzmir

Çağrı Merkezi 444 44 84

Telefon 0 (232) 399 50 50

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu