Estetik CerrahlarıBursa Estetik Cerrahları

Op. Dr. Rıza Kantürk

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Op. Dr. Rıza Kantürk şu an güncel olarak Konyaaltı / Antalya’da Özel Olimpos Hastanesinde görev yapmaktadır.

Op. Dr. Rıza Kantürk
Op. Dr. Rıza Kantürk Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Op. Dr. Rıza Kantürk Hakkında

İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı.

2004 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

2010 yılında Bursa’da Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında 6 yıllık eğitimini tamamladı.

Şırnak Asker Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak askerlik hizmetini yaptı.

Afyon ve Edirne Devlet Hastanelerinde mecburi hizmetini tamamladı.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalıştı.

Op. Dr. Rıza Kantürk, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Osmangazi / Bursa’da Estetik International BYOMED’te hizmet vermektedir.

Op. Dr. Rıza Kantürk Uzmanlık Alanları

  • Meme Estetiği
  • Estetik Yüz Ameliyatları
  • Burun Estetiği
  • Rinoplasti
  • Meme Büyütme
  • Meme Küçültme
  • Erkek Meme Küçültme

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle klavuzluk yapabilirsiniz.

Estetik International BYOMED ( Op. Dr. Rıza Kantürk )
Adres: Dikkaldırım Cad. No:25 Çekirge Osmangazi Bursa

Randevu Hattı: +90 (532) 378 3845

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu