Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Selçuk Öztunç

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Selçuk Öztunç, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Çekmeköy / İstanbul’da Özel Boğaziçi Estevia Tıp Merkezi’de hizmet vermektedir.

Op. Dr. Selçuk Öztunç

Op. Dr. Selçuk Öztunç, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Op. Dr. Selçuk Öztunç Hakkında

1975 – 1981 yılları arasında, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1983 – 1988 yılları arasında, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde plastik ve rekonstrüktif  cerrahi uzmanlık eğitimi aldı.

1989 – 1990 yılları arasında, Ankara Numune Hastanesi Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde Operatör Doktor olarak görev aldı.

1991 – 2012 yılları arasında, İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde Operatör Doktor olarak görev aldı.

2012-2013 yılları arasında, Muayenehane Bölümü Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde Operatör Doktor olarak görev aldı.

2013 – Halen, Özel Estevia Boğaziçi Tıp Merkezi Estetik,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde Operatör Doktor olarak görev aldı.

Op. Dr. Selçuk Öztunç Uzmanlık Alanları

 • Burun Estetiği
 • Göz Kapağı Estetiği
 • Meme Büyütme
 • Meme Dikleştirme
 • Meme Küçültme
 • Karın Germe
 • Botox
 • Yüz Germe
 • Boyun Germe
 • Saç Ekimi
 • El Estetiği

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Özel Boğaziçi Estevia Tıp Merkezi ( Op. Dr. Selçuk Öztunç )
Adres: Mimarsinan Mahallesi Mimarsinan Caddesi No:4-1A (Villa Belde Yanı) Çekmeköy Çekmeköy İstanbul

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu