Estetik CerrahlarıHatay Estetik Cerrahları

Op. Dr. Semra Nergiz

İçindekiler

Op. Dr. Semra Nergiz

Op. Dr. Semra Nergiz
Op. Dr. Semra Nergiz

Hatay İskenderun Estetik cerrahlarından biri olan Op. Dr. Semra Nergiz İskenderun’da kendine ait Rheme plastik ve estetik cerrahi kliniğinde gerek Hatay’dan gerekse de çevre illerden gelen hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Semra Nergiz tıp dünyasında eğitim hayatına Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladı. Daha sonrasında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde yüksek ihtisasını tamamladıktan sonra 4 yıl İskenderun devlet hastanesinde görev aldı. 4 yıllık görevinin ardından İskenderun’da kendine ait Rheme plastik ve estetik cerrahi kliniğinde ziyaretçilerine hizmet vermeye başladı.

Op. Dr. Semra Nergiz Hatay’da estetik cerrahi alanında adından sıkça söz ettiren ender estetik cerrahlarından biridir. Estetik cerrahların büyük bir kısmının erkek cerrah olmasından dolayı bayan hastaların estetik operasyonlarından çekinmesi ve hatta sırf bu yüzden estetik operasyonlarından vazgeçmeleri sıkça yaşanan bir durumdur. Gerek Hatay İskenderun gerekse de çevre illerden gelen bayan hastaların hemcinsleri Op. Dr. Semra Nergiz’e karşı daha rahat muayene olmaları estetik operasyonu daha kolay yaptırmalarını sağlamıştır.

Hastalarına kendine ait Rheme plastik ve estetik cerrahi kliniğinde hastane ve steril ortamda hizmet veren Op. Dr. Semra Nergiz tarafından yapılan estetik operasyonları sıralayacak olursak;

Op. Dr. Semra Nergiz Uzmanlık Alanları

YÜZ ESTETİĞİ

Burun estetiği Burun ucu estetiği
Burun küçültme Burun kemer estetiği
Yüz germe Boyun germe
Yüz askısı Göz kapağı estetiği
Çene estetiği Dermabrazyon
Dolgu Botoks
Kepçe kulak Dudak estetiği
Dudak dolgu Göz altı ışık dolgusu
İp askılama PRP

 

VÜCUT ESTETİĞİ

Liposuction Karın germe ameliyatı
Kol germe ameliyatı Bacak estetiği
Selülit Yüz kırışıklıkları
Yağ enjeksiyonu Botoks

 

MEME ESTETİĞİ

Meme büyütme Meme küçültme
Meme dikleştirme Jinekomasti
Meme ucu estetiği

 

LAZER UYGULAMALARI

Lazer epilasyon Lazer ile damar tedavi
Cilt gençleştirme Mantar tedavisi
Leke tedavisi

 

SAÇ EKİMİ

Saç ekimi Saç PRP

 

Hatay’da kendine ait Rheme plastik ve estetik cerrahi kliniğinde steril ve hastane ortamında yukarıda belirttiğimiz operasyonları başarılı şekilde yapan Op. Dr. Semra Nergiz hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

Op. Dr. Semra Nergiz operasyon öncesi hastalarına ön muayene ile hastanın istekleri, hastanın rahatsızlığını ve hastaya uygulanabilecek en ideal operasyon yöntemini belirledikten sonra ameliyat için hastaya gün verir. Ameliyat steril ve hastane ortamında yapılmaya başlanır. Genelde aksi bir durum olmadıkça hastaya yatış verilmeden operasyondan birkaç saat sonra hasta taburcu edilir. Hasta ile operasyon öncesinde operasyon anında ve operasyondan sonra iyileşme sürecine kadar gerek kontroller ile gerekse de görüntülü konuşmalar ile hasta ile yakından ilgilenilir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Rheme Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği – Op. Dr. Semra Nergiz İletişim

Adres: Karaağaç Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:351 De Life 1 Sitesi, Arsuz, Hatay

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu