Estetik CerrahlarıAydın Estetik Cerrahları

Op. Dr. Şevket Doğan

İçindekiler

Op. Dr. Şevket Doğan

Op. Dr. Şevket Doğan
Op. Dr. Şevket Doğan

 

Aydın estetik cerrahları arasında yer alan Op. Dr. Şevket Doğan Aydın’da kendine ait  Plastik ve Estetik Kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Hem Aydın’dan hem de Aydın dışından gelen hastalarına hizmet veren Op. Dr. Şevket Doğan Aydın’da en başarılı estetik cerrahları arasında gösterilmektedir.

Op. Dr. Şevket Doğan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra 1991 yılında Tıp doktoru ünvanını kazandı. 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Kliniğinde ihtisasını tamamlayıp Plastik ve Estetik cerrah ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Marmaris devlet hastanesi ve Aydın devlet hastanelerinde görev yapan Op. Dr. Şevket Doğan gerek Aydın’dan gerekse de Aydın dışından gelen hastalarına kendine ait estetik kliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Op. Dr. Şevket Doğan Uzmanlık Alanları

BURUN ESTETİĞİ

Burun Küçültme Burun Eti Ameliyatı
Burun Ucu Estetiği Burun Törpüleme
Sekonder Rinoplasti Rinoplasti

 

MEME ESTETİĞİ

Meme Büyütme Meme ucu Estetiği
Meme Küçültme Jinekomasti
Meme Dikleştirme Meme Onarımı

 

YÜZ ESTETİĞİ

Yüz Estetiği Elmacık Kemiği Estet.
Yüz Gençleştirme Dudak Estetiği
Yüz Germe Çene Estetiği
Mini Yüz Germe Kepçe Kulak Estetiği
Kaş Kaldırma Yağ Dokusu
Göz Altı Torbası Amel. Yüz İmplantları
Gamze Estetiği Leke Tedavisi
Göz Altı Işık Dolgusu Çene Estetiği

 

VÜCUT ESTETİĞİ

Liposuction Yağ Aldırma Kasık Germe
Karın Germe Ameliyatı Kalça Estetiği
Mini Karın Germe Genital Estetik
Kol Germe Annelik Estetiği
Selülit Bölgesel Yağlanma

 

AMELİYATSIZ ESTETİK

Cilt Bakımı Dudak Dolgusu
Terleme Tedavisi Burun Dolgusu
Mezoterapi PRP
Yüz Dolgusu Mezoterapi

 

GENİTAL ESTETİK

İç Dudak Estetiği Brezilya Popo Estetiği
Viajina Daraltma Kızlık Zarı Dikimi
Cinsiyet Değiştirme

 

PLASTİK CERRAHİ

Yara İzi Tedavisi Akne
Tavşan Dudağı Gençlik Aşısı
Yanıklar El Cerrahisi
Ben Aldırma Kepçe Kulak Sor
Sinir Kesisi Çene Problemleri
Yarık Dudak Damak Tedavisi

 

LAZER UYGULMALARI

Lazer Epilasyon Botoks

 

Op. Dr. Şevket Doğan’ın sosyal medya üzerinde en çok aranan estetik operasyonları burun estetiği, meme estetiği, vücut estetiği ve yüz estetiği operasyonlarıdır.

Meme Estetiği
Meme Estetiği

Meme Estetiği:

 Meme Estetiği en çok aranan estetik operasyonudur. Aydın Meme Estetiği veya Op. Dr. Şevket Doğan Meme Estetiği aramalarında en popüler kişi olarak bilinen Şevket Doğan meme büyütme, meme küçültme, meme ucu estetiği gibi birçok başarılı operasyona imza atmayı başarmıştır. Kendine ait estetik kliniğinde steril ortamda yaptığı meme estetiği operasyonlarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Aydın Meme Estetiği cerrahları arasında en çok tercih edilen ve en çok aranan estetik cerrahlarının başında Op. Dr. Şevket Doğan gelmektedir. Aydın Meme Estetiği fiyatları için estetik cerrahınız tarafından ön muayene sonucu net fiyat verilmektedir.

Burun Estetiği
Burun Estetiği

Burun Estetiği:

Burun Estetiği de Meme Estetiği gibi en çok aranan estetik operasyonlardandır. Op. Dr. Şevket Doğan Burun Estetiği ya da Aydın Burun Estetiği operasyonlarında en çok tercih edilen estetik cerrahlardan biri olan Op. Dr. Şevket Doğanın yaptığı Burun küçültme, burun törpüleme, burun ucu estetiği burun kemeri düzeltme gibi operasyonlar başarıyla yapılmaktadır. Rinoplasti konusunda oldukça tecrübeli olan estetik cerrah Aydın’da adından çokça öz ettirmektedir. Aydın Burun Estetiği Fiyatları için doktorunuz tarafından yapılan ön muayene sonucu net fiyat verilmektedir.

Yüz Estetiği
Yüz Estetiği

Yüz Estetiği:

Op. Dr. Şevket Doğan Yüz Estetiği de Aydın Yüz estetiği operasyonları arasında en sık aranan ve en çok tercih edilen estetik operasyonlarından biridir. Zira yüz estetiğinin alt başlığının geniş olması ve genellikle ameliyatsız estetik operasyonlarını da kapsamasından dolayı Yüz Estetiği operasyonları sıkça tercih edilmektedir. Aydın Yüz Estetiği veya Op. Dr. Şevket Doğan Yüz Estetiğinde en çok tercih edilenler yüz germe, göz altı ışık dolgusu, kaş kaldırma, çene estetiği ve dudak dolgusu operasyonlarıdır. Aydın Yüz Estetiği Fiyatları için Op. Dr. Şevket Doğan tarafından yapılan ön muayene sonucu net fiyat verilmektedir.

Hastaları ile yakından ilgilenen estetik cerrah gerek operasyona başlamadan önceki ön muayenede, operasyon sırasında gerekse de operasyon sonrası iyileşme döneminde hastaları ile birebir veya görüntülü aramalar ile operasyonun başarılı bitirilip iyileşme sürecinin de tamamlanmasını sağlamaktadır.

Sizlerde Op. Dr. Şevket Doğan hakkında yorum yapmak, görüş ve önerilerinizi bildirmek ve daha önce Op. Dr. Şevket Doğan için sayfamızdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

 Aydın burun estetiği, Aydın meme estetiği, Aydın göz altı ışık dolgusu, Aydın Liposuction, Aydın vücut estetiği ve Aydın yüz estetiği konularında en çok aranan isim olarak dikkat çekmektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 Muayenehane İletişim

 

Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Ali İhsan Paşa Blv. No:67 B Blok Kat:1 Efeler Aydın

Tel: 0850 333 0388

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu