Estetik CerrahlarıBursa Estetik Cerrahları

Op. Dr. Sezi Ceylan

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Sezi Ceylan, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Nilüfer / Bursa’da Özel Jimer Hastanesi’nde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Sezi Ceylan
Op. Dr. Sezi Ceylan, Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

Op. Dr. Sezi Ceylan Hakkında

2002 – 2008 yılları arasında Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

2009 – 2014 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde yapdı ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu.

2014 yılında Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yaptı.

Mesleki çalışmalarına şu anda Özel Jimer Hastanesinde devam etmektedir.

Op. Dr. Sezi Ceylan Uzmanlık Alanları

  • Yüz Germe
  • Selülit ve Bölgesel İncelme
  • Burun Estetiği

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Özel Jimer Hastanesi ( Op. Dr. Sezi Ceylan )
Adres: Odunluk Mah. Mihraplı Cad.No:6 Nilüfer Bursa

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu