Estetik CerrahlarıAntalya Estetik Cerrahları

Op. Dr. Sibel ATALAY

Op. Dr. Sibel ATALAY

Op. Dr. Sibel ATALAY
Op. Dr. Sibel ATALAY

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Sibel ATALAY Kimdir?

Op. Dr. Sibel ATALAY 1990 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Op. Dr. Sibel ATALAY 2005 yılında Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif cerrahi kliniğinde uzmanlık eğitimi aldı. Daha sonrasında Niğde devlet hastanesi plastik ve estetik cerrahi kliniğinde hizmet verdikten sonra estetik ve plastik cerrahi alanında uzmanlık eğitimi aldığı Erciyes Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak görev yapmıştır. Bu görevinden sonra özel Medisu Likya hastanesinde hasta kabulüne başlamıştır. Şu anda Antalya Muratpaşa’da kendine ait ve kendi ismini taşıyan Op. Dr. Sibel ATALAY İnternacıonal Aesthetic Clinic’te hem yurtiçinden hem de yurtdışından hasta kabulü yapmaktadır.  Op. Dr. Sibel ATALAY kendine ait olan estetik kliniğinde bulunan ve hizmet verdiği tüm ürünler ve cihazlar estetik alanında dünyada kabul görmüş FDA onaylıdır.

Op. Dr. Sibel ATALAY
Op. Dr. Sibel ATALAY

Op. Dr. Sibel ATALAY Antalya’nın en gözde semtlerinden biri Lara’da yer alan Op. Dr. Sibel ATALAY İnternacıonal Aesthetic Clinic’inde hastalarına verdiği hizmet ile gerek yurtdışından gerekse de yurtiçinden gelen hastalarının memnun ayrılmasını sağlıyor. Op. Dr. Sibel ATALAY estetik cerrahinin yanında saç nakil ve saç ekim işlemleri ile de estetik dünyasında ünlenmiş estetik cerrahların başında gelmektedir.

Bilindiği üzere estetik cerrahların büyük bir kısmının erkek olmasından dolayı estetik operasyonu düşünen bayanların erkek cerrahlara karşı çekingen olmasından dolayı hemcinsleri olan Op. Dr. Sibel ATALAY özellikle bayan hastalar tarafından da çok sık tercih edilmektedir.

Op. Dr. Sibel ATALAY Uzmanlık Alanları

Meme Estetiği

Meme Büyütme

Meme Küçültme

Meme Başı Estetiği

Meme Dikleştirme

Jinekomasti

Burun Estetiği ( Rinoplasti )

Burun Ucu Estetiği

Yüz Estetiği

Yüz Germe

Alın Germe

Boyun Germe

Yüz Dolgu

Göz Kapağı Estetiği

Alın Dolgu

Dudak Dolgu

Karın Germe

Saç Ekimi

Saç Nakli

Op. Dr. Sibel ATALAY tarafından yapılan tüm bu estetik operasyonları büyük bir titizlikle yapılmakta olup kendisine başvuranların memnun şekilde ayrıldığı klinikte başarı oranı oldukça yüksektir. Antalya’da kendine ait klinikte Estemita Estetik Op. Dr. Sibel ATALAY İnternacıonal Aesthetic Clinic’inde siz değerli ziyaretçilerine hizmet veren Op. Dr. Sibel ATALAY ülkemizin ve özellikle Antalyanın başarılı estetik cerrahları arasında yer almaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İletişim: Sibel Atalay International Clinic

Adres: fener Mah. Falez Cad. No. 1/8 Muratpaşa Lara / Antalya

Tel: 532 646 86 77

E-mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu