Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Sinan Ulusoy

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plasitik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Op. Dr. Sinan Ulusoy şu an güncel olarak Ataşehir / İstanbul’da Estethica Merkezinde Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Op. Dr. Sinan Ulusoy
Op. Dr. Sinan Ulusoy, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Op. Dr. Sinan Ulusoy Deneyimleri

Tıp Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

İhtisasını Ankara Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda gerçekleştirdi.

Mecburi hizmetini Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı.

2005-2012 yılları arasında Ankara Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Uzmanlığını yaptı.

 

Op. Dr. Sinan Ulusoy Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği
  • Karın Germe
  • Meme Estetiği
  • Estetik Yüz Ameliyatları

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle klavuzluk yapabilirsiniz.

Estethica ( Op. Dr. Sinan Ulusoy )
Adres: Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No: 28 Ataşehir İstanbul

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu