Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Op. Dr. Süleyman KUMBASAR

Op. Dr. Süleyman KUMBASAR

Op. Dr. Süleyman KUMBASAR
Op. Dr. Süleyman KUMBASAR

Eğitim ve İş Hayatı

Op. Dr. Süleyman KUMBASAR tıp eğitimine 1990 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladı. 1998 yılında tıpta uzmanlık sınavı olan TUS’u kazanan  KUMBASAR Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) kliniğinde cerrahi kariyerine başlama fırsatı buldu. 2002 yılında uzmanlık sınavını başarılı şekilde geçen Süleyman KUMBASAR operatör ünvanını almaya hak kazandı. 2002 yılında Ardahan devlet hastanesinde kamu görevini yürüttükten sonra özel sektöre yönelen cerrah önce Bahçelievler Ömür Hastanesinde ardından da Haznedar Hospitalium Hastanesi’nde başarılı operasyonlara imza atma başarısı gösterdi.

Özel sektörde gerek Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi gerekse de estetik cerrahi alanlarında İstanbul’da en çok tanınan cerrahlar arasına giren Op. Dr. Süleyman KUMBASAR 2019 yılında Güneşli Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi ve Medicus Tıp merkezlerinin kuruculuğunu ve yöneticiliğini de yapmıştır. Başarılı estetik cerrah 2012 – 2019 yılları arasında Medicana Bahçelievler Hastanesi ve İstanbul Estetik merkezlerinde başarılı operasyonlara imza atmıştır.

2019 yılında Bahçelievler’de kendine ait muayenesinde hastalarına hizmet vermektedir.

 Uzmanlık Alanları

  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

KBB Alerji Hastalıkları

Orta Kulak Hastalıkları

Sinüs Hastalıkları

Ses Hastalıkları

Ses Hijyeni

Çınlama Tedavisi

Baş Dönmesi Tedavisi

Boyun Kitleleri

  • Horlama ve Uyku Apnesi
  • Çocuk KBB

Geniz Eti ve Bademcik

Kulak Enfeksiyonları

  • Estetik Cerrahi

Primer Burun Estetiği

Revizyon Burun Estetiği

Etnik Burun Estetiği

Burun Ucu Estetiği

Kulak Estetiği

  • Medikal Estetik

Botox

Dudak Dolgusu

Yanak Dolgu

Yüz Dolgusu

 

2019 yılından itibaren Bahçelievler’de kendine ait muayenesinde hastalarına hizmet veren Op. Dr. Süleyman KUMBASAR hem estetik cerrahi hem de Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alanında en çok tercih edilen cerrahlar arasındadır. Steril ve hastane ortamında yukarıda belirttiğimiz operasyonları gerçekleştiren estetik cerrahı operasyon öncesi hasta ile tanışma, hastanın isteklerini dinleme, hastaya önerileri görüşülür. Daha sonraki aşamada ön muayene ile hastaya uygulanabilecek yöntem belirlenir. Operasyon steril ve hastane ortamında yapılıp operasyon sonrasında da hastanın iyileşme döneminde doktorunuz Süleyman KUMBASAR ve ekibi hasta ile yakından ilgilenip iyileşme döneminin de sağlıklı geçmesine yardımcı olur.

 

 İletişim

Adres: Bahçelievler Mh. Metroport Busidence 8.Kat No:810, 34180 Bahçelievler / İstanbul

Randevu: 0544 780 20 20

E-mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu