Estetik Cerrahlarıİzmir Estetik Cerrahları

Op. Dr. Türker Üstün

İçindekiler

Op. Dr. Türker Üstün

Op. Dr. Türker Üstün
Op. Dr. Türker Üstün

İzmir Alsancak’ta kendi adını taşıyan kendine ait Op. Dr. Türker Üstün Estetik Plastik Cerrahi Kliniğinde hizmet veren Op. Dr. Türker Üstün İzmir’de en çok tercih edilen estetik cerrahlarında biridir.

Op. Dr. Türker Üstün 2002 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olduktan sonra uzmanlık alanında ihtisas eğitimini 2008 – 2014 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde tamamladı.

Uzmanlık eğitimini de tamamlayan estetik cerrah Denizli Server Gazi Devlet hastanesinde çalışmalarına başladı. 2017 yılında İzmir Özel Egesante Tıp merkezinde Estetik ve Plastik cerrahi Uzmanı olarak görev almaya başlayan Op. Dr. Türker Üstün 2019 yılında kendine ait bir estetik kliniği kurmaya karar verdi. 2019 yılında kendi adını da taşıyan  Estetik Plastik Cerrahi Kliniğini kuran Op. Dr. Türker Üstün estetik ve plastik cerrahi operasyonları için hastalarına hizmet vermeye başladı.

İzmir’de estetik cerrahi alanında isim yapmış estetik cerrahlardan biri olan Op. Dr. Türker Üstün gerek İzmir’den gerekse de İzmir dışından gelen birçok hastasına hizmet vermeye devam ediyor.

Op. Dr. Türker Üstün Uzmanlık Alanları

BURUN ESTETİĞİ

Burun Küçültme Burun Eti Ameliyatı
Burun Ucu Estetiği Burun Törpüleme
Sekonder Rinoplasti  

 

MEME ESTETİĞİ

Meme Büyütme Meme ucu Estetiği
Meme Küçültme Jinekomasti
Meme Dikleştirme  

 

YÜZ ESTETİĞİ

Yüz Estetiği Elmacık Kemiği Estet.
Yüz Gençleştirme Dudak Estetiği
Yüz Germe Çene Estetiği
Mini Yüz Germe Kepçe Kulak Estetiği
Kaş Kaldırma Yağ Dokusu
Göz Altı Torbası Amel. Yüz İmplantları

 

VÜCUT ESTETİĞİ

Liposuction Yağ Aldırma Kasık Germe
Karın Germe Ameliyatı Kalça Estetiği
Mini Karın Germe Genital Estetik
Kol Germe Annelik Estetiği

 

AMELİYATSIZ ESTETİK

Cilt Bakımı Dudak Dolgusu
Terleme Tedavisi Burun Dolgusu
Mezoterapi PRP
Yüz Dolgusu Mezoterapi

 

İzmir Alsancak’ta kendine ait Estetik Plastik Cerrahi Kliniğinde steril ve hastane ortamında yukarıda belirttiğimiz operasyonları başarılı şekilde yapan Op. Dr. Türker Üstün hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

Estetik Cerrah operasyon öncesi hastalarına ön muayene ile hastanın istekleri, hastanın rahatsızlığını ve hastaya uygulanabilecek en ideal operasyon yöntemini belirledikten sonra ameliyat için hastaya gün verir. Ameliyat steril ve hastane ortamında yapılmaya başlanır. Genelde aksi bir durum olmadıkça hastaya yatış verilmeden operasyondan birkaç saat sonra hasta taburcu edilir. Hasta ile operasyon öncesinde operasyon anında ve operasyondan sonra iyileşme sürecine kadar gerek kontroller ile gerekse de görüntülü konuşmalar ile hasta ile yakından ilgilenilir.

Sizlerde Op. Dr. Türker Üstün hakkında yorum yapmak, görüş ve önerilerinizi bildirmek ve daha önce estetik geçirdiğiniz estetik operasyonlar için sayfamızdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

 İzmir burun estetiği, İzmir meme estetiği, İzmir göz altı ışık dolgusu, İzmir Liposuction, İzmir dudak dolgusu ve İzmir yüz dolgusu konularında en çok aranan isim olarak dikkat çekmektedir.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Estetik Plastik Cerrahi Kliniği

Adres: Kültür Mahallesi Plevne Bulvarı No:26 Altı Yol Apt K:1 D:2, 35000 Konak İzmir

Tel: 0232 465 02 95 – 0532 425 26 16

E- mal: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu