Estetik CerrahlarıGaziantep Estetik Cerrahları

Op. Dr. Vasıl Ercüment Erbaş

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Vasıl Ercüment Erbaş, şu an güncel olarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak Şehitkamil / Gaziantep Medical Park – Gaziantep Hastanesi’nde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Vasıl Ercüment Erbaş

Op. Dr. Vasıl Ercüment Erbaş, Erciyes Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

 

Op. Dr. Vasıl Ercüment Erbaş Hakkında

Erciyes Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini aldı.

 

Op. Dr. Vasıl Ercüment Erbaş Uzmanlık Alanları

  • Botox
  • Burun Estetiği
  • Yüz Germe
  • Estetik Yüz Ameliyatları
  • Meme Büyütme
  • Meme Dikleştirme
  • Meme Küçültme
  • Meme Onarımı

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Medical Park – Gaziantep ( Op. Dr. Vasıl Ercüment Erbaş )
Adres: Mücahitler, 52063. Sk. No:2, 27584 Şehitkamil Gaziantep

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu