Estetik CerrahlarıKayseri Estetik Cerrahları

Op. Dr. Yalçın YONTAR

Op. Dr. Yalçın YONTAR

Op. Dr. Yalçın YONTAR
Op. Dr. Yalçın YONTAR

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Op. Dr. Yalçın YONTAR Kimdir?

Op. Dr. Yalçın YONTAR 2008 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olup, 2014 yılında Kayseri Erciyes üniversitesi Tıp Fakültesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik bölümünde uzmanlık eğitimi almıştır. 2008 – 2009 yılları arasında Çankırı Çerkeş ilçesinde Pratisyen hekim olarak görev yapan Op. Dr. Yalçın YONTAR 2014 – 2015 yılları arasında Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik kliniğinde uzman doktor olarak hizmet vermiştir. Op. Dr. Yalçın YONTAR 2015 – 2016 yılları arasında ise Kayseri Eğitim ve Araştırma hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik kliniği ve Yanık ünitesinde uzman doktor olarak hizmet vermiştir. 2018 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük sağlık kuruluşlarından biri olan Acıbadem Sağlık Grubu Kayseri Acıbadem Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik kliniğinde hasta kabulü yapmaktadır.

Gerek Türkiye’nin gerekse de Kayserinin en gözde hastanesi olan Acıbadem hastanesinde plastik ve estetik cerrahi alanında çok başarılı operasyonlara imza atan Op. Dr. Yalçın YONTAR estetik ve plastik cerrahi alanında kendini kanıtlamış cerrahlardan biridir. Op. Dr. Yalçın YONTAR’ı tercih eden hastaların ortak yorumlarından biri sıcak, tecrübeli ve başarılı bir cerrah olmasından dolayı rahat bir şekilde operasyon geçirdikleridir.

Op. Dr. Yalçın YONTAR Uzmanlık Alanları:

Ameliyatlı Estetik Operasyonları

Meme Estetiği

Meme büyütme

Meme küçültme

Meme dikleştirme

Jinekomasti

Burun Estetiği

Burun ucu kaldırma

Kulak Estetiği

Yüz Estetiği

Alın germe

Kaş kaldırma

Göz kapağı estetiği

Yüz germe

Boyun germe

Dolgu

Gülüş estetiği

Vücut Estetiği

Karın germe

Liposuction

Kol germe

Kalça estetiği

Bacak estetiği

Yağ enjeksiyonları

Uyluk germe

Saç Ekimi

Sak ekimi

Bıyık ekimi

Ameliyatsız Estetik Operasyonları

Botoks

Yüz dolgusu

Dudak dolgusu

Göz altı ışık dolgusu

Ultrasonik yüz germe

Ultrasonik boyun germe

Somon DNA aşısı

Gençlik kalemi

Bölgesel zayıflama

PRP

Mezoterapi

Cilt bakımı

Lazerle leke tedavisi

Lazerle kırışıklık tedavisi

Lazerle dövme silme

Lazer epilasyon

Buz lazer

Alezandrite lazer

Koltuk altı terlemesi tedavisi

El terlemesi tedavisi

Op. Dr. Yalçın YONTAR tarafından yapılan tüm bu estetik operasyonları büyük bir titizlikle yapılmakta olup kendisine başvuranların memnun şekilde ayrıldığı klinikte başarı oranı oldukça yüksektir. Kayseri’de Türkiye’nin en prestijli hastanesi olan Acıbadem Hastanesinde siz değerli ziyaretçilerine hizmet veren Op. Dr. Yalçın YONTAR ülkemizin başarılı estetik cerrahları arasında yer almaktadır.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1/1-A, Melikgazi / Kayseri

Tel: +90 352 207 44 44

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu