Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Opr. Dr. Ali Cemal YILMAZEL

Opr. Dr. Ali Cemal YILMAZEL 2
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/Opr.-Dr.-Ali-Cemal-YILMAZEL-2.jpg

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Opr. Dr. Ali Cemal YILMAZEL, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Ataşehir / İstanbul’da kendine ait estetik kliniğinde hizmet vermektedir.

Opr. Dr. Ali Cemal YILMAZEL

Opr. Dr. Ali Cemal YILMAZEL, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Ali Cemal YILMAZEL, Sinop ve Karamürsel Üniversitelerinde, Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında ve diyetisyen hekimlikte ihtisas yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

Opr. Dr. Ali Cemal YILMAZEL Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.

 

  • Sinop ve Karamürsel Üniversitelerinde, Pretisyen hekim olarak göreve başlamıştır.

 

 

 

  • Birçok ünlü isimlerin estetik operasyonlarını gerçekleştirmiştir.

 

  • Londra St. Thomas Üniversite Hastanesi Plastik cerrahi merkezinde çalıştı.

 

 

 

 

 

Opr. Dr. Ali Cemal YILMAZEL Uzmanlık Alanları

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Opr. Dr. Ali Cemal YILMAZEL
Adres: Barbaros Mh. Akzambak Sok. No:19 Uphıll Towers B Kule Daire: 62
Ataşehir/İstanbul

Tel:       05442291300

  • 02169094719

E-mail: [email protected]

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu