Estetik CerrahlarıAnkara Estetik Cerrahları

Opr. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN,

Opr. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN 2
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/Opr.-Dr.-Cevdet-Murat-AKAGÜN-2.jpg

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Kavaklıdere / Ankara’da kendine ait estetik kliniğinde hizmet vermektedir.

Opr. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN

Opr. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Cevdet Murat AKAGÜN, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Kulak Burun Boğaz ve Boyun Cerrahisi Anabilim Dalında ihtisas yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

Opr. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.

 

  • Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Kulak Burun Boğaz ve Boyun Cerrahisi Anabilim Dalında ihtisas yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

  • Birçok ünlü isimlerin estetik operasyonlarını gerçekleştirmiştir.

 

  • Midyat Devlet Hastanesinde estetik cerrahi bölümünde görev aldı.

 

  • ABD de Albert Einstein Hastanesinde 1 yıl süre ile görev yapıp oradaki estetik cerrahlarla birçok estetik operasyonuna katılıp tecrübe kazanmıştır.

 

 

 

Opr. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN Uzmanlık Alanları

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Opr. Dr. Cevdet Murat AKAGÜN
Adres: Tunalı Hilmi Caddesi No:95 / 18 Sedef Apt. 5.kat Kavaklıdere / Ankara

 

Tel: 312 427 36 66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu