Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Opr. Dr. Hakkı İZMİRLİ

Opr. Dr. Hakkı İZMİRLİ
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/Opr.-Dr.-Hakkı-İZMİRLİ-2.jpg

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Opr. Dr. Hakkı İZMİRLİ, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Şişli / İstanbul’da Amerikan Hastanesinde Estetik kliniğin ’de hizmet vermektedir.

Opr. Dr. Hakkı İZMİRLİ

Opr. Dr. Hakkı İZMİRLİ, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Hakkı İZMİRLİ, Kocaeli Üniversitesi, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında ihtisas yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

Opr. Dr. Hakkı İZMİRLİ Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini okudu.

 

  • Kocaeli Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Da

 

  • Amerikan Estetik Hastanesinde aktif olarak estetik uzmanı olarak çalışmaktadır.

 

 

Opr. Dr. Hakkı İZMİRLİ Uzmanlık Alanları

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Opr. Dr. Hakkı İZMİRLİ
Adres: 19 Mayıs mah. 19 Mayıs cad. no: 10 / A Fulya / Şişli / İstanbul

Tel: 0 (212) 216 26 37

Gsm: 541 216 26 37

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu