Estetik Cerrahlarıİzmir Estetik Cerrahları

Prof. Dr. Arman Çağdaş

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plasitik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Prof. Dr. Arman Çağdaş şu an güncel olarak Konak / İzmir’de Çağdaş Estetik Merkezi’nde görev yapmaktadır.

Prof. Dr. Arman Çağdaş

Prof. Dr. Arman Çağdaş, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Prof. Dr. Arman Çağdaş Hakkında

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Genel Cerrahi ihtisasını yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden aldıktan sonra, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanlığı ise İngiltere’de almıştır.

Prof. Dr. Arman ÇAĞDAŞ, toplamda 4.5 yıldan fazla; Pinderfields General Hospital, Leeds’de St. James University Hospital, Leicester General Hospital Ve Royal Infarmary ve A.B.D Boston Maussachusset Hastanesi’nde görev almıştır.

Üniversitesi’nde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kurmuş ve pek çok plastik cerrahi uzmanını yetiştirmiş olan Prof. Dr. Arman ÇAĞDAŞ, Plastik ve Estetik Cerrahi ile ilgili bilimsel birçok çalışma yapmıştır.

Suction Lipectomiyi Türkiye’de ilk kez uygulayanların arasında yer almış ve dünyada ilk kez “Lazer Lipoliz” tekniğini ortaya koymuştur.

Lazer ile yağların alınması konusunda Almanya’da MBB Laboratuvarlarında araştırmalar yapmıştır.

Prof. Dr. Arman ÇAĞDAŞ, birçok ulusal ve uluslararası kongrede Sempozyum Başkanlıkları yapmış, tebliğler yayınlamış, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kitabının yazarlık ve editörlüğünü yapmıştır.

Türk Plastik ve Estetik Cerrahi Derneği XI. Dönem Başkanlığını yapmasının yanısıra Avrupa Plastik Estetik Cerrahi Konseyi Türkiye Delegesi ve Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Arman ÇAĞDAŞ, halen özel kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Prof. Dr. Arman Çağdaş Uzmanlık Alanları

  • Meme Büyütme
  • Meme Küçültme
  • Jinekomasti
  • Lazer liposuction
  • Yüz Germe
  • Göz Kapağı Estetiği
  • Burun Estetiği
  • Kulak Estetiği
  • Damak ve Dudak Yarığı

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları 47listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle klavuzluk yapabilirsiniz.

Çağdaş Estetik ( Prof. Dr. Arman Çağdaş )
Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı No:52 K:1 D:1, Alsancak Konak İzmir

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu