Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Prof. Dr. Cenk Şen

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Prof. Dr. Cenk Şen, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Gaziosmanpaşa / İstanbul’da Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’de hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Cenk Şen

Prof. Dr. Cenk Şen, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde (İngilizce) mezunudur.

Prof. Dr. Cenk Şen Hakkında

Ankara Üniversitesi

1968 yılında, Bursa’da doğdu.

1985 yılında, Bursa Cumhuriyet Lisesi’nden mezun oldu.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde (İngilizce) başladı 1992 yılında Tıp doktoru olarak mezun oldu.

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda bir yıl süreyle araştırma görevlisi olarak çalıştı.

1994 – 1999 yılları arasında, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman eğitimini aldı.

2001 yılında kendini geliştirme ve akademik çalışma isteği ile Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Yard. Doç. olarak göreve başladı.

2007 yılında Doçent unvanını aldı.

2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak görevine devam etti.

2009 yılında bu görevinden ayrılarak İstanbul’da özel çalışmalarına başladı.

2015 yılında profesör ünvanını almış ve halen Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

50 nin üzerinde ulusal ve uluslar arası bilimsel makalesi bulunmaktadır.

Prof. Dr. Cenk Şen Uzmanlık Alanları

 • El Estetiği
 • Meme Büyütme
 • Meme Dikleştirme
 • Meme Estetiği
 • Alın ve Şakak Germe
 • Bacak Estetiği
 • Boyun Germe
 • Burun Estetiği
 • Çene Estetiği
 • Damak ve Dudak Yarığı
 • Karın Germe

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi ( Prof. Dr. Cenk Şen )
Adres: Merkez Mah. Çukurçeşme Caddesi No:51 Gaziosmanpaşa İstanbul

Randevu Hattı: +90 (544) 236 5736

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu