Antalya Estetik CerrahlarıEstetik Cerrahları

Prof. Dr. Dilek Demirez

Prof. Dr. Dilek Demirez

Prof. Dr. Dilek Demirez

Hakkında

Prof. Dr. Dilek Demirez Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini başarılı şekilde tamamladıktan sonra Demetevler Onkoloji Hastanesi Patoloji Bölümünü ve daha sonraki süreçte Hıfzısıhha Mikrobiyoloji bölümünü kazandı. Bu alanlarda eğitimlerini tamamlayan estetik cerrah kendini daha iyi hissettiği alan olan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünde kendini geliştirmeye karar verdi. Ankara Numune Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünü kazandıktan eğitimini tamamlayıp 2002 yılında Plastik ve Rekonstrüktif uzmanı oldu.

2002 – 2009 yılları arasında Ankara Numune Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde baş asistan olarak görev aldıktan sonra 2009 -2011 yılları arasında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde öğretim görevlisi olarak çalıştı. 2011 yılında doçentlik ünvanı almaya hak kazanan estetik cerrah Prof. Dr. Dilek Demirez Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi kliniğinde hem eğitim hem de idari sorumlu görevlerini başarılı şekilde tamamladı.

2018 yılında profesörlük ünvanını da alan estetik cerrah 2018 yılından beri Medicalpark Hastanesi Sağlık Grubunda estetik ve plastik cerrah olarak hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

Prof. Dr. Dilek Demirez Uzmanlık Alanları

Antalya Medical Park
Antalya Medical Park

Burun Estetiği

Rinoplasti

Burun Ucu estetiği

Meme Estetiği

Meme Büyültme

Meme Küçültme

Meme Dikleştirme

Meme Asimetriği

Jinekomasti

Meme Kanseri Sonrası Rekonstrüksiyonu

Yüz Estetiği

Blefarosplasti

Yüz Germe

Boyun Germe

Bişektomi

Rinoplasti

Kepçe Kulak

Vücut Estetiği

Abdominoplasti (Karın Germe)

Uyluk Germe

Kol Germe (brachioplasty)

Liposuction

Prof. Dr. Dilek Demirez Yorum ve Şikayetler

Antalya Medicalpark Hastanesinde hastalarına hizmet veren Prof. Dr. Dilek Demirez Yorum ve Şikayetleri incelediğimizde çok fazla olumsuz yorum ve eleştiri olmadığını belirtelim. Özellikle karın germe ameliyatı ve meme estetiği alanlarında başarılı operasyonlara imza atan estetik cerrah hakkında olumlu yorumların fazlalığı da dikkat çekmektedir. Estetik cerrahın özellikle hastaları ile yakından ilgilenmesi ve operasyon sonrasında da hastaları ile iletişim halinde olması hastaları tarafından taktirle karşılanmaktadır. Bazı form sayfalarında olumsuz yorumların olduğunu ve bu olumsuz görüşlerin sayısının çok az olduğunu belirtmekte fayda var.

Prof. Dr. Dilek Demirez Randevu ve İletişim

Adres: Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara Antalya

Çağrı Merkezi 444 44 84

Telefon 0 (242) 314 34 34

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu