Ankara Estetik Cerrahları

Prof. Dr. Gökhan Adanalı

By  | 

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Prof. Dr. Gökhan Adanalı, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Akyurt / Ankara’da Güven Hastanesi’de hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Gökhan Adanalı Hakkında

1996 yılında, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Prof. Dr. Gökhan Adanalı Uzmanlık Alanları

 • Estetik Meme Cerrahisi
 • Meme Rekonstrüksiyonu
 • Oküloplastik Cerrahi
 • Estetik Ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi
 • Lıposuctıon, Lazer Lipoliz
 • Fasiyal Plastik Cerrahi
 • Lazerle Yüz Gençleştirme
 • Rekonstrüktif Mikro Cerrahi

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Güven Hastanesi  ( Prof. Dr. Gökhan Adanalı )
Adres: Şimşek Sok. No:29, Kavaklıdere Akyurt Ankara

Dada önceki içeriklerimizden biri olan Prof. Dr. Birol Civelek başlıklı makalemizde ankara estetik uzmanı Prof. Dr. Birol Civelek, ankara plastik uzmanı ve dudak büyütme uzmanı ilginizi çekebilir. Siz de dilerseniz okumanızı tavsiye ederiz.

1 Comment

 1. Dilber Sevinc

  Nisan 5, 2019 at 9:53 am

  İyi günler, Dr. Gohkan Adanali beyle göğüs amaliyati icin nasıl görüşebilirim??? Ve fiyat alabilirim. Ben Almanya’dan geliyorum Gelmeden önce konuşmak isterim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir