Meme EstetiğiAnkara Estetik CerrahlarıEstetik AmeliyatlarıEstetik Cerrahları

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Meme Büyütme Estetiği

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Meme Büyütme Estetiği

İçindekiler

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Meme Büyütme Estetiği

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Meme Büyütme Estetiği

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Kimdir?

Meme Büyütme Ameliyatı

Meme Küçültme Ameliyatı

Meme Dikleştirme Ameliyatı

Ankara Meme Estetiği Fiyatları 2021

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Yorumlar ve Şikayetler

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek İletişim ve Randevu Al

Başlıklarını siz değerli okuyucularımız için araştırdık.

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Kimdir?

 Meme Büyütme Estetiği
Meme Büyütme Estetiği

Ankara Estetik Cerrahlarından en tanınan ve en çok tercih edilen estetik cerrahlardan biri olan Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek, 1968 Ankara doğumlu olup, 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Uzmanlık alanını Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında yapma kararı alan estetik cerrah lisans eğitimi aldığı Hacettepe Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünü tamamladı.

Eğitim hayatını tamamlayan Ankara Estetik Cerrahlarından Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Hacettepe Üniversitesinde çalışma fırsatı buldu. Burada yüz ve kafa bölgesinde oluşan doğumsal veya sonradan oluşan deformeler, dudak ve damak yarıkları ve damak sorunları üzerine çalışmalar yaptı. 2005 yılında doçentlik ünvanı alan Ankara Estetik Cerrahlarından Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek yaklaşık 6 ay gibi bir süre Paris’te çalışma fırsatı buldu. Yurtdışı dönüşünde 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde “İleri Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi” doktorasını tamamlayarak, “Bilim Doktoru” ünvanı almaya hak kazandı. 2011 yılında ise profesörlük ünvanı aldı.

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Meme Büyütme Estetiği

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Uzmanlık Alanları

ESTETİK CERRAHİ OPERASYONLARI

Meme Estetiği Meme Büyütme
Meme Küçültme Meme Dikleştirme
Meme Ucu Estetiği Jinekomasti
Yüz Estetiği Göz Kapağı Estetiği
Kepçe Kulak Estetiği Yüz Germe
Boyun Germe Alın Germe
Burun Estetiği (Rinoplasti) Burun Ucu Estetiği
Botoks Lazer
PRP Dolgu
Dudak Dolgusu Örümcek Ağı Estetiği
Ağız ve Çene Estetiği El Estetiği
Liposuction Yağ Aldırma
Yağ Enjeksiyonu  

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Meme Büyütme Estetiği

DOĞUŞTAN GELEN DEFORMELER

Burun Deformeleri Tümörler
El ve Parmak Anomalileri Göz Kapağı Bozuklukları
Vasküller Kafa Şekil Bozuklukları
Dudak ve Damak Yarıkları  

 

 Meme Büyütme Estetiği

Meme Büyütme Estetiği; diğer bir adıyla Meme Büyütme Ameliyatı ülkemizde Burun Estetiğinden sonra en çok tercih edilen estetik operasyonlarının başında gelmektedir. Küçük göğüslere sahip kadınların sıklıkla araştırdığı ve sıklıkla tercih ettikleri Meme Büyütme Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?

Meme Büyütme Ameliyatı, göğüslerin hacmini arttırmak ve daha dolgun bir görünüm kazandırmak için yapılan cerrahi işlemdir. Meme Büyütme Ameliyatında kişinin kendi vücudunda bulunan kök hücreler ve yağ dokularından faydalanılabileceği gibi tuzlu su içeren implantlar veya silikonlar kullanılır. Kişiye vücudun kendi dokusunun kullanıldığı yöntem ile Meme Büyütme Ameliyatı gerçekleştirilecek ise karın bölgesinde bulunan yağ tabakasından alınan yağ dokularının meme dokusuna transferi ile ameliyat gerçekleştirilir. Transferi gerçekleştirilen yağ dokularının kalıcılığının sağlanması için yağ dokularının damarlarla beslenmesi gerekmektedir. Göğüslerde yeni damarlanmayı oluşturmak için mutlaka transferin kök hücreler ile birlikte gerçekleşmesi gerekmektedir.

Meme Büyütme Ameliyatında kullanılan diğer bir yöntem ise implantlar silikon bir kılıf içerisinde silikon jel veya tuzlu su içermektedir. Şayet silikon kılıf içerisinde bulunan tuzlu su ile Meme Büyütme Ameliyatı yapılacak ise transfer sonrası steril salin sıvısı ile doldurulur.

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Meme Büyütme Estetiği

Meme Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Meme Büyütme Ameliyatında İmplantların yerleştirilmesinde estetik cerrahınız

  • Koltuk altına
  • Göğüslerin altında yer alan kıvrımlara
  • Meme ucu etrafına

Bu üç alandan herhangi birine atılan kesi ile operasyona başlanılır. Kesi atıldıktan sonra göğüs dokuları göğüs kaslarından ve bağ dokusundan cerrahınız tarafından ayrılacaktır. Göğüs duvarının en dışında bulunan kasının önüne veya arkasına bir alan oluşturur. Cerrahınız bu alana implantı bu alana yerleştirip göğüs ucu ile hizalayacaktır. İmplantlar yerleştirildikten sonra cerrahınız tarafından açılan kesiler kendinden eriyen dikişler ile dikilecektir.

Kesi yerinin seçimi gerek iz görünümü gerekse de yara oluşumunu en aza indirgemek için son derece önemlidir. Genellikle terleyen bölgelere açılan kesiler (Koltuk altına, Göğüslerin altında yer alan kıvrımlara ve Meme ucu etrafına) operasyon sonrası bakımı son derece önemlidir.

Ankara Meme Estetiği Fiyatları 2021

Ankara Meme Estetiği Fiyatları 2021
Ankara Meme Estetiği Fiyatları 2021

Ankara Meme Estetiği Fiyatları 2021 net şekilde sanal ortamdan belirtmek olanaksızdır. Zira Sağlık Bakanlığının aldığı karar neticesinde estetik ve plastik cerrahi operasyonları fiyatlarının sanal ortamda verilmesi yasaklanmıştır. Aynı zamanda Ankara Meme Estetiği Fiyatları 2021 operasyonu gerçekleştiren hastane, doktor, şehre ve operasyonun hangi teknikle yapılacağı gibi değişken faktörlerin olmasından dolayı fiyat bildirmek imkansızdır. Net fiyat almak için mutlaka doktorunuz ile iletişime geçip ön muayene gerçekleştirmelisiniz.

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Yorumlar ve Şikayetler

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Yorumlar ve Şikayetler için doktor siteleri, forum sayfalarının yanı sıra Türkiye’nin en gözde ve etkili şikayet sayfalarını incelediğimizde Ankara Estetik Cerrahlarından Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek hakkında yazılanları inceledik. Estetik cerrahın tecrübesi, bilgisi, operasyonlara hakimiyeti ve hastaları ile yakından ilgisi ile ilgili yapılan yorumlar dikkat çekiciydi. Ankara’da estetik operasyon geçirecek kişilerin alternatif doktor listelerine ekleyebilecekleri bir isim olan Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek hakkında genellikle olumlu görüşler var. Sizlerde Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek Yorumlar ve Şikayetlerinizi yazımızın altında yer alan yorumlar kısmına yazarak Ankara Estetik Cerrahlarından Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Prof. Dr. Gökhan Tunçbilek İletişim ve Randevu Al

Adres: Büyükelçi Sokak No: 12/11 Kavaklıdere-ANKARA 06690

Tel: 0 312 426 10 54

Tel: 0 312 426 10 54

E-Mail: [email protected]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu