Estetik Cerrahlarıİzmir Estetik Cerrahları

Prof. Dr. Mübin Hoşnuter

İçindekiler

Prof. Dr. Mübin Hoşnuter

Prof. Dr. Mübin Hoşnuter
Prof. Dr. Mübin Hoşnuter

Prof. Dr. Mübin Hoşnuter İzmir Estetik cerrahlarından olup kendine ait estetik Binter Plast Estetik kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Estetik ve plastik cerrahi alanında kendini kanıtlamış bir çok başarılı operasyona imza atmıştır.

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Prof. Dr. Mübin Hoşnuter
Burun Estetiği

Prof. Dr. Mübin Hoşnuter Uzmanlık Alanları

Burun estetiği (Rinoplasti)

Burun küçültme

Burun ucu estetiği

Meme estetiği

Meme küçültme

Meme büyütme

Meme dikleştirme

Jinekomasti

Karın germe

Yüz germe

Alın germe

Kol germe

Bacak germe

Göz altı ışık dolgusu

Göz estetiği

Çene estetiği

Dolgu

Aşırı terleme

Saç ekimi

Saç PRP

Mezoterapi

El cerrahisi

Yarık dudak damak tedavisi

Tavşan dudak

Kepçe kulak ameliyatı

Kaza izleri tedavisi

Yara izi tedavisi

 

Prof. Dr. Mübin Hoşnuter yukarıda belirttiğimiz tüm operasyonları İzmir Bayraklıda BİNTER PLAST estetik kliniğinde gerçekleştirmektedir. Bilgi ve tecrübesini de kullanarak kaliteli işlere imza atan İzmir estetik cerrahı gerek İzmir gerekse de İzmir dışından gelen ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Prof. Dr. Mübin Hoşnuter Çalışma Saatleri

Pazartesi 09:00 – 18:00

Salı 09:00 – 18:00

Çarşamba 09:00 – 18:00

Perşembe 09:00 – 18:00

Cuma 09:00 – 18:00

Cumartesi 09:00 – 15:00

Pazar KAPALI

Sizler de Prof. Dr. Mübin Hoşnutere yorum yapmak, görüş bildirmek ve estetik operasyon yapmaya gidecek olan hastalara fikir vermek amacıyla yorum kısmına yazabilirsiniz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Prof. Dr. Mübin Hoşnuter İletişim:

Adres: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sk No:17 K:1 D:1 Bayraklı – İZMİR

Tel: +90 (541) 480 72 93  +90 (232) 290 50 75

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu