Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Prof. Dr. Nazım Çerkeş

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Ataşehir / İstanbul’da Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş

Prof. Dr. Nazım Çerkeş, Ankara GATA Tıp Fakültesi mezunudur.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş Hakkında

1959 yılında, İstanbul’da doğdu.

İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladı.

1977 yılında, Ankara Fen Lisesi’nden mezun oldu.

1977 – 1983 yılları arasında, Hacettepe Tıp Fakültesi’ne girdi.

1983-1985 yılları arasında, Ordu-Ünye’de mecburi hizmetini yaptı.

1985 – 1999 yılları arasında, İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda ihtisasa başladı.

1999 yılında, A.B.D.’ne giderek UAB (University of Alabama at Birmingham) da dünyanın en tanınmış plastik cerrahlarından dünyada endoskopik yüz germe ameliyatlarının ilk uygulayıcısı Prof. Luis O. Vasconez’in kliniğinde 1 yıl klinik fellow ve 6 ay araştırma fellow’u olarak çalıştı. Bu süreden sonra A.B.D.’de burun estetiğinin en önemli otoritelerinden biri olan Dr. Gaylon Mc Collough’un kliniğinde 4 ay süre ile çalışarak bu konudaki deneyimlerini geliştirdi.

1992 yılında Türkiye’ye dönen Dr. Suat  Nazım Çerkeş İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda uzman olarak çalışmaya başladı.

1997 yılında Doçent oldu.

1997-2002 yılları arasında, Istanbul Tıp Fakültesi  Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilimdalı’nda öğretim üyesi olarak çalıştı.

2002 yılında, görevinden ayrılarak COSMED Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi’ni 2003 yılında da şubesi Cosmed Caddebostan Estetik Plastik Cerrahi & Güzellik Merkezini hizmete açtı.

2009 yılında Türkiye’de Estetik Cerrahi Derneği Başkanlığı’na; 2010 yılında ise ISAPS Uluslarası Estetik Plastik Cerrahlar Birliği’nin Eğitim Komitesi Başkanlığı görevlerine getirilmiştir.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş Uzmanlık Alanları

 • Burun Estetiği
 • Burun Ucu Estetiği
 • Rinoplasti
 • Alın ve Şakak Germe
 • Bacak Estetiği
 • Botox
 • Boyun Germe
 • Kol Germe
 • Karın Germe
 • Yüz Germe

Prof. Dr. Nazım Çerkeş Üye Olduğu Topluluklar

 • ISAPS (Uluslararası Estetik Plastik Cerrahlar Birliği) 2. Başkanı
 • 2009 – 2012 Estetik Plastik Cerrahi Derneği Başkanlığı

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

COSMED Estetik Plastik Cerrahi Merkezi  ( Prof. Dr. Nazım Çerkeş )
Adres: Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cd. Aşçıoğlu Plaza No:17/6 Fulya Beşiktaş İstanbul

Randevu Hattı: +90 (532) 474 7806

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu