Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Prof. Dr. Ömer Refik ÖZERDEM

Prof. Dr. Ömer Refik ÖZERDEM
https://www.onlineestetik.com/wp-content/uploads/2019/07/Prof.-Dr.-Ömer-Refik-ÖZERDEM.jpg

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Refik ÖZERDEM, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Üsküdar / İstanbul’da kendine ait Estetik kliniğin ’de hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Ömer Refik ÖZERDEM

Prof. Dr. Ömer Refik ÖZERDEM, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitiren Ömer Refik ÖZERDEM, Çukurova Üniversitesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında ihtisas yaparak Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

 

Prof. Dr. Ömer Refik ÖZERDEM Hakkında

Eğitim ve İş Hayatı

  • Ege Üniversitesi, Ege Tıp Fakültesi, Izmir,

 

  • Coopergreen Hastanesi, El Cerrahisi Kliniği, Birmingham, AL, ABD,

 

  • Başkent Üniversitesi, Adana Hastanesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Da

 

  • Pittsburgh Üniversitesi, Plastik Cerrahi Bölümü

 

  • Çukurova Üniversitesi, of Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Adana

 

Prof. Dr. Ömer Refik ÖZERDEM Uzmanlık Alanları

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Prof. Dr. Ömer Refik ÖZERDEM
Adres: Akasya Acıbadem Sitesi (Akasya AVM üstü) A kule blok A giriş kat 23/117 ACIBADEM / İSTANBUL

Tel: 0 (216) 504 74 54

Gsm: 530 635 42 22

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu