Dudak DolgusuEstetik Ameliyatları

Prof. Dr. Reha Yavuzer Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

İçindekiler

Prof. Dr. Reha Yavuzer Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu işlemi çok kolay pratik ve ağrısız bir uygulama olmasından dolayı özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen estetik işlemlerinin başında gelmektedir. Prof. Dr. Reha Yavuzer Dudak Dolgusu operasyonlarını İstanbul Amerikan Hastanesi estetik ve plastik cerrahi kliniğinde başarılı şekilde yapmaktadır. Prof. Dr. Reha Yavuzer Türk Estetik ve Plastik Cerrahi Derneği başkanı ve uluslararası estetik, plastik cerrahlar derneği üyeliği gibi önemli kuruluşlarda yer aldı.  Bu makalemizde hem İstanbul Amerikan Hastanesi estetik ve plastik cerrahlarından olan Prof. Dr. Reha Yavuzer ve dolgu operasyonlardan olan Dudak Dolguları siz değerli okuyucularımız için derledik. Gerek doktor sitelerinden gerekse de doktor hakkında yapılan olumlu ve olumsuz yorumları sizler için değerlenrdik.

Prof. Dr. Reha Yavuzer

Prof. Dr. Reha Yavuzer
Prof. Dr. Reha Yavuzer

1986 – 1992 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini başarılı şekilde tamamlayan estetik cerrah Prof. Dr. Reha Yavuzer 1992 yılında uzmanlık eğitimini estetik ve plastik cerrahi kliniğinde tamamlamaya karar verdi. Prof. Dr. Reha Yavuzer’in 1992 yılında Gazi Üniversitesi Plastik ve Estetik cerrahi ana bilim dalında uzmanlık eğitimi aldı. Türkiye’nin en önde gelen üniversitesinde tıp eğitimi almasının yanında ABD de farklı enstitü ve üniversitelerde de çalışma ve kendini geliştirme fırsatı buldu. Yine kariyerine ABD de başlayan Prof. Dr. Reha Yavuzer günümüzde aktif olarak İstanbul Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi ve kendi kurucusu olduğu Rene Estetik kliniğinde estetik ve plastik cerrah olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Dudak Dolgusu

"<yoastmark

Dudak Dolgusu ülkemizde kadınlar tarafından en çok tercih edilen estetik operasyonlarından biridir. Estetik cerrahlar tarafından yapılması gereken Dudak Dolgusunun maalesef günümüzde güzellik merkezlerinde de yapılması bilinmektedir. Fakat sağlıklı ve başarılı sonuçlar alabilmek için uygulamanın mutlaka hastane ve estetik kliniklerinde yapılması gerekmektedir. Dudak Dolgusu ile ince kontörsüz dudaklara dolgunluk vermek ve daha canlı dudaklara sahip olmak için yapılan operasyondur.

Dudak Dolgusunda en önemli etmenlerden başında dolgunluk oranı olmalıdır. Zira yüzün altın oranına göre dudaklara dolgunluk kazandırmalı ve alt dudakların doluluk oranı üst dudaklara oranla üçte biri olmak üzere ayarlanmalı.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak Dolgusunun içeriğinde özel maddeler ile hazırlanan hyaluronik asit ile ince uçlu iğneler ile dudağa enjekte edilmesi ile yapılır. Operasyon öncesinde kişinin dudak bölgesi uyuşturucu kremler ile uyuşturulur. Dudak bölgesi uyuşturulduğu için kişi uygulama esnasında herhangi bir acı ve ağrı hissetmez. Yaklaşık 30 dakika süren Dudak Dolguları 18 yaşından büyük hem erkek hem de kadınlara başarılı şekilde uygulanabilmektedir. İçerisinde özel vitaminler ve doğal maddeleri olan asitler dudağa enjekte edilir.

Dudak Dolgusu Kalıcı mıdır?

Dudak Dolgusunun içerisinde bulunan hyaluronik asidin dudağa enjekte edilmesi sonucunda kalıcılık süresi ortalama 6 – 12 ay sürmektedir. Dolgunun uygulamasının kalıcılığı kişinin mimikleri ve çevre faktörüne göre değişmektedir. Tekrarlanabilen bir operasyon olan Dudak Dolguları daha sonraki aşamalarda daha uzun süre kalıcı olmaktadır.

2020 Dudak Dolgusu Fiyatları

"2020

2020 Dudak Dolgusu Fiyatlarını internet ve sanal ortamda paylaşmak maalesef gerek sağlık bakanlığının aldığı karar ve uygulamayı gerçekleştiren hastane, doktor ve şehre göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sizler de 2020 Dudak Dolgusu Fiyatlarını net olarak almak için doktorunuz ile mutlaka irtibata geçmelisiniz.

Prof. Dr. Reha Yavuzer Yorumlar, Şikayetler ve Randevu

Türkiye’nin önde gelen forum sitelerini ve şikayet sitelerini incelediğimizde İstanbul Amerikan Hastanesi ve Rene Clinic te hastalarına hizmet veren estetik cerrah Prof. Dr. Reha Yavuzer hakkındaki yorumların yaklaşık % 80 ninde olumlu yorumlar ve görüşler yer almakta. Özellikle dudak dolgusu ve burun estetiği konusunda başarılı operasyonlara imza atan estetik cerrah gerek tecrübesini gerekse de yurtdışında aldığı eğitimi hastalarına uyguladığı operasyonlarda yansıtmaktadır. Hastalarına karşı güler yüzlü ve anlayışlı olan estetik cerrah Dudak Dolgusu konusunda estetik cerrah alternatiflerinizden olabilir. Listenize estetik cerrah Prof. Dr. Reha Yavuzer’i de ekleyebilirsiniz.

Prof. Dr. Reha Yavuzer İletişim Randevu

Rene Clinic

Adres: Harbiye Mahallesi, Teşvikiye Cad. Varol Apt. No:7 D:4, 34365 Şişli/İstanbul

Telefon: (0212) 259 50 50

İstanbul Amerikan Hastanesi İletişim

Adres: Güzelbahçe Sok. No.: 20, 34365, Nişantaşı, İstanbul, Türkiye

Tel: 444 3 777

Fax: 0 (212) 311 21 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu