Estetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Prof. Dr. Salih Emre Üregen

Onlineestetik aracılığı ile ülkemizde ve yurtdışında çalışan tüm estetik ve plastik cerrahları hakkında bilgi alabilir ve olanların adreslerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Estetik ve plastik hekimlerinin hangi alanda uzman olduklarını ve en çok hangi alanda başarılı olduklarını portalımızda sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda alanında uzman plastik ve estetik cerrahları hakkında sitemizde yer alan yorumları okuyarak da hekimlerin başarıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Prof. Dr. Salih Emre Üregen, şu an güncel olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak Şişli / İstanbul’da Op. Dr. Salih Emre Üregen Cerrahi Kliniği’de hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Salih Emre Üregen
Prof. Dr. Salih Emre Üregen, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Prof. Dr. Salih Emre Üregen Hakkında

1978 yılında, Ankara’ da doğdu.

İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’ da tamamladı.

1996 – 2002 yılları arasında, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıp Eğitimini aldı.

Ardından Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanlığını kazanan Salih Emre Üregen, buradaki Asistanlık Eğitimini yarıda bırakarak çocukluk yıllarından itibaren asıl ideali olan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Dalı’ na yöneldi.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlığını tamamladı. Çalıştığı süre boyunca 2000’ den fazla cerrahi operasyona katıldı. Uzmanlık Tezini “ Burun Defektlerinin Onarımı” konusunda hazırladı.

Uzmanlık sonrası yaptığı estetik operasyonlardaki başarısını arttırabilmek amacıyla, Plastik Cerrahi-Sanat ilişkisini kurmaya yönelik araştırmalar yapan Op.Dr. Salih Emre Üregen, Estetik Cerrahi’ nin sanattan ilham aldığı düşüncesini savunmaktadır.

2012 yılına kadar Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde görev yaptı.

2013’dan itibaren İstanbul’da açtığı özel kliniğinde çalışmalarına devam etmektedir.

 

Prof. Dr. Salih Emre Üregen Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği
  • Burun Ucu Estetiği
  • Rinoplasti
  • Meme Büyütme
  • Meme Dikleştirme
  • Meme Estetiği
  • Meme Küçültme
  • Yüz Germe
  • Kulak Estetiği

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

Op. Dr. Salih Emre Üregen Cerrahi Kliniği ( Prof. Dr. Salih Emre Üregen )
Adres: Terrace Fulya Hakkı Yeten Cd. No:11 Center 1 Blok D:61 Şişli İstanbul

Randevu Hattı: +90 (533) 300 9170

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu