Göz Kapağı EstetiğiEstetik AmeliyatlarıEstetik Cerrahlarıİstanbul Estetik Cerrahları

Prof. Dr. Selahattin Özmen Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

İçindekiler

Prof. Dr. Selahattin Özmen Göz Kapağı Estetiği

Prof. Dr. Selahattin Özmen Göz Kapağı Estetiği
Prof. Dr. Selahattin Özmen Göz Kapağı Estetiği

Prof. Dr. Selahattin Özmen Göz Kapağı Estetiği operasyonlarını İstanbul Şişli’de Türkiye’nin en başarılı hastanelerinden biri olan İstanbul Amerikan Hastanesinde yapmaktadır. Prof. Dr. Selahattin Özmen Göz Kapağı Ameliyatı yanında bir çok başarılı estetik ve plastik cerrahi operasyonlara imza atmaktadır. Herhangi bir estetik operasyonu geçirmeyi düşünüyorsanız doktorunuzu mutlaka çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Bizlerde www.onlineestetik.com ailesi olarak Göz Kapağı Ameliyatı düşünen hastalar için alternatif bir estetik cerrah olan Prof. Dr. Selahattin Özmen’i sosyal medyada ve forum sitelerinde kendisi hakkında yapılan yorum ve eleştirileri takip edik siz değerli ziyaretçilerimiz için yazımızı hazırladık. Şimdi İstanbul Amerikan Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde hastalarına hizmet veren estetik cerrah Prof. Dr. Selahattin Özmen’i yakından tanıyalım.

Prof. Dr. Selahattin Özmen

Prof. Dr. Selahattin Özmen
Prof. Dr. Selahattin Özmen

Prof. Dr. Selahattin Özmen tıp eğitimine 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde başlayıp üstün başarı ile mezun olmayı başarmıştır. Estetik ve Plastik Cerrahi ile buluşması 2002 yılında Gazi Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzmanlık eğitimi almasıyla başladı. Bununla yetinmeyen ünlü estetik cerrah Prof. Dr. Selahattin Özmen 2013 yılında yine Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanlık Eğitimi ve El ve Mikro Cerrahi Uzmanlık Eğitimi alanlarında eğitim aldı.

Estetik Cerrah Prof. Dr. Selahattin Özmen şu anda İstanbul Amerikan Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde ve aynı zamanda Koç Üniversitesi Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Ana Bilim dalında hizmet vermekte. Estetik cerrahın başlıca uzmanlık alanlarına değinecek olursak;

Burun Estetiği (Rinoplasti)                            Septum Cerrahisi

Meme Estetiği                                               Meme Büyütme

Meme Küçültme                                            Meme Dikleştirme

Jinekomasti                                                   Meme Başı Estetiği

Göz Kapağı Ameliyatı                                   Boyun Estetiği

Dudak Dolgusu                                             Bişektomi

Karın Germe                                                 Liposuction

Uyluk Germe                                                Kol Germe

Genital Estetik                                              Kızlık Zarı Dikimi

Yağ Enjeksiyonu                                           Popo Büyütme

Botoks                                                          Mezoterapi

Dolgu Operasyonları                                    Kök Hücre – PRP

Göz Kapağı Estetiği Nedir?

Göz Kapağı Estetiği Nedir?
Göz Kapağı Estetiği Nedir?

Gerek yaş ilerlemesi gerekse de uykusuzluk ve hayat şartları gibi nedenlerden dolayı kişinin göz çevresi ve göz kapağında belli deformeler meydana gelmektedir. Bu deformelerden göz kapağı düşmesi en çok rastlanan ve kişinin yorgun ve uykulu görünmesine neden olabilmektedir. Göz Kapağı Estetiği ile elastikiyetini kaybetmiş ve gevşeyen derinin tekrar gerdirilip göz kapağını tekrar kaldırılması amaçlanır.

Göz Kapağı Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Prof. Dr. Selahattin Özmen tarafından İstanbul Amerikan Hastanesinde başarılı şekilde yapılan Göz Kapağı Estetiği genellikle genel anestezi ile yapılmaktadır. Yaklaşık 1 – 2 saat süren Göz Kapağı Ameliyatı genellikle kombine estetik operasyonlarından biri olduğundan bu operasyon ile birlikte başka estetik operasyonları da yaptırabilirsiniz. Gözün alt ve üst bölgelerinde bulunan torbalar deri, kas ve yağdan oluşmakta. Belli nedenlerden dolayı deri ve kas gevşekliği olmakta ve üst göz kapağı düşmekte alt göz kapaklarında ise torbalanmalar meydana gelmekte.

Üst göz kapağında meydana gelen deformeleri gidermek amacıyla hastanın göz kapakları lokal anestezi ile uyuşturulur. Hastanın göz yapısı da göz önünde bulundurularak fazla deri ve kaslar kesilerek bu bölgeden alınır. Hastada yağ yastıklarının fazla olması durumunda da nu yağ tabakasının belli bir miktarı alınır. Böylece hasta sıkı göz kapaklarına sahip olacak ve hasta yorgun bakışlardan kurtulacak.

Alt Göz kapaklarında oluşan deforme ise göz altı torbalanmalarıdır. Bu torbalanmaları gidermek amacıyla alt kirpiklerin altından atılan kesi ile göz altı torbalanmalarına neden olan yağ tabakası veya yağ yatağı alınır.

Göz Kapağı Estetiği Sonrası İz Kalır mı?

Göz Kapağı Estetiği sırasında göz kapaklarına atılan kesiler göz kapağı kıvrımlarına atılır. Böylece hastada belirgin bir kesi veya operasyon izi gizlenir. Alt göz kapağındaki kesiler ise kirpik dibine atılarak kesi izi saklanır.

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları 2020

2020 Göz Kapağı Estetiği Fiyatlarını buradan vermek tamamen olanaksızdır. Zira gerek sağlık bakanlığının sanal ortamda estetik operasyon fiyatlarını yasaklaması gerekse de operasyonu gerçekleştiren hastane, doktor ve şehre göre de fiyatlar değişebilmekte. Sizler makalemizin doktoru olan Prof. Dr. Selahattin Özmen Göz Kapağı Ameliyatı veya İstanbul Amerikan Hastanesi Göz Kapağı Fiyatlarını net şekilde almak için aşağıda belirteceğimiz iletişim adreslerinden iletişime geçerek net fiyatlar alabilirsiniz.

Prof. Dr. Selahattin Özmen Yorumlar, Şikayetler, Randevu

Gerek sosyal medyada gerekse de sanal ortamda estetik cerrah Prof. Dr. Selahattin Özmen hakkında yapılan Yorumlar, Şikayetleri incelediğimizde estetik cerrahın oldukça başarılı olduğunu ve hastaları ile iletişim sorunu olmadığını belirtelim. Özellikle operasyonlarında başarı oranı yüksek ve kendisinden estetik operasyon geçiren hastaların olumlu görüş ve tavsiye oranının bir hayli yüksek olduğunu belirtelim. Özellikle bilgi birikimi, tecrübe ve hastayı anlama konularındaki mahareti kendisini hem Göz Kapağı Ameliyatında hem de bir çok estetik operasyonları için alternatif estetik cerrahları arasında yer almasını sağlamaktadır.

İstanbul Amerikan Hastanesi İletişim

Adres: Güzelbahçe Sok. No.: 20, 34365, Nişantaşı, İstanbul, Türkiye

Tel: 444 3 777

Fax: 0 (212) 311 21 90

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu