Estetik Fiyatları

Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları

Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları

Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları
Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları

Safir FUE Saç Ekim’i saç ekiminde en sık kullanılan ve saç ekim merkezleri ve uzmanları tarafından en çok tavsiye edilen saç ekim yöntemidir. Safir FUE Saç Ekim nasıl yapıldığı kadar Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları da bir o kadar merak edilen konuların başında gelmektedir. Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatlarını sizler için araştırıp makalemizi hazırladık. Fiyatlara değinmeden önce kısaca bu ekim konusunda sizlere küçük bilgiler vermek yararınıza olacaktır.

Safir FUE Saç Ekim’i 3 aşamada gerçekleşir. Bu aşamalar saç köklerinin toplanması, ekimin yapılacağı alana kanalların açılması ve saç ekimi amacıyla açılan kanallara greftlerin yani saç köklerinin ekilmesi ile saç ekimi tamamlanmış olacaktır.

Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları
Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları

Safir FUE Saç Ekim’inde en önemli aşama 2. Aşama olan ekimin yapılacağı alana açılan kanallardır. Kanal açma aşamasında doku deformasyonu oluşma ihtimali yüksektir. Bu yüzden Safir FUE Saç Ekim düşünen kişilerin hastanelerini veya saç ekim merkezlerini mutlaka çok iyi araştırmalarını tavsiye ediyoruz. İşte bu deformasyonları en aza indirgemek ve ekim bölgesine maksimum seviyede kanal açabilmek amacıyla geliştirilen safir uçlu kalemler yardımı ile bu riskler alanında uzman saç ekim doktorları tarafından başarılı şekilde yapılabilmektedir.

Safir FUE Saç Ekim’i Nasıl Yapılmaktadır?

Safir FUE Saç Ekim’i lokal anestezi yöntemi ile saç köklerinin donör bölgeden alınıp safir uçlar ile açılan kanallara ekilmesi işlemidir. Saç ekim öncesi safir uçlar ile açılan kanalların açısı oldukça önemlidir. Zira açılan kanalların açıları saçların görünümünü ve sıklığını etkilemektedir. Bu nedenlerden dolayı kanal açma işlemi açı ile yapılmalıdır.

Safir FUE Saç Ekim’i Avantajları

  • Safir ile açılan kanallar cilde çok fazla zarar vermez.
  • Safir ile açılan kanallarda cilt daha az deformasyona uğradığı için saç ekiminden sonra iyileşme süresi çok kısadır.
  • Daha yoğun ve daha hacimli saç ekimi yapılabilir.
  • Daha doğal bir görünüm kazanırsınız.
  • Operasyon sırasında azda olsa doku deformasyonu oluşabilecektir. Zira Safir FUE Saç Ekim yöntemi ile yapılan saç ekiminde bu deformasyonlar çok kısa sürede iyileşecektir.
  • Safir FUE Saç Ekim yöntemi ağrısız bir yöntemdir.
  • Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları
    Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları

Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları 2020

Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatları 2020 ekimin yapılacağı ile hastaneye veya saç ekim merkezine göre değişkenlik göstermektedir. www.onlineestetik.com ailesi olarak bizlerde sizler için Safir FUE Saç Ekim’i Fiyatlarını araştırdık.

İstanbul Safir FUE Saç Ekim Fiyatları: İstanbul’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 4500 TL ile 14000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ankara Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Ankara’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3750 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İzmir Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: İzmir’de yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 4000 TL ile 12000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bursa Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Bursa’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3500 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Gaziantep Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Gaziantep’te yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 4250 TL ile 12000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kayseri Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Kayseri’de yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3500 TL ile 7000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Eskişehir Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Eskişehir’de yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3750 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Diyarbakır Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Diyarbakır’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 4000 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Van Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Van’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 4500 TL ile 8000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kocaeli Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Kocaeli’de yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3750 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Samsun Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Samsun’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3500 TL ile 9000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Trabzon Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Trabzon’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3750 TL ile 12500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Antalya Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Ankara’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 5000 TL ile 15000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Adana Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Adana’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3000 TL ile 8000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Mersin Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Mersin’de yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3750 TL ile 10000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Konya Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Konya’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3000 TL ile 70000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Erzurum Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları: Erzurum’da yapılan Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama 3250 TL ile 70000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar operasyonun yapıldığı ilçeye ve saç ekim merkezine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Safir FUE Saç Ekimi Fiyatları ortalama fiyatlar olmakla beraber saç ekim bölgesinde sizlerin istediği greft sayıları da fiyatları etkilemektedir. Saç ekimi yaptırmadan önce mutlaka saç ekim merkezinizi çok iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece görebilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu