Devlet Hastanelerinde Estetik Ameliyatları

Üsküdar Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Üsküdar Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

Üsküdar Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi
Üsküdar Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi

İstanbul’un kalbinde Üsküdar’da bir çok estetik operasyon merkezleri yanında yine bir çok özel hastanelerde estetik ve plastik operasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Özel hastane klinikler dışında Üsküdar Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi kliniğinde bir çok estetik operasyonları yaptıra bilirisiniz. Üsküdar Devlet Hastanesinde yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonları başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Sağlık bakanlığının son zamanlarda devlet hastanelerinde yapılan estetik ve plastik cerrahi operasyonlarına destek vermesi ve bu operasyonlar için gerekli tüm tıbbi cihazların yanında uzman doktor kadrosu atamasıyla da estetik ve plastik cerrahi düşünen hastalar için çok büyük bir fırsat sunmaktadır.

Üsküdar Devlet Hastanesinde bir çok estetik ve plastik cerrahi operasyonları uzman doktorlar eşliğinde yapılmaktadır. Üsküdar Devlet Hastanesi bu konuda İstanbul’un önde gelen hastanelerinden biri olup gelen hastaların memnun olduğu bir hastane özelliğindedir. Her ne kadar devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonları özel hastaneler ve doktor klinikleri kadar tercih edilmese de son zamanlarda devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonlarına talep oldukça artmaya başlandı. Bunun nedenlerini sıralayacak olursak;

Estetiğe olan talep arttıkça estetik fiyatları da artmakta. Üsküdar Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde yapılan bir çok estetik operasyon SGK tarafından ya tamamı yada bir miktarı karşılandığı için daha uygun fiyata yapılması.

Üsküdar Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde yapılan estetik operasyonları devlet güvencesi ile yapılmaktadır.

Üsküdar Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisinde sadece estetik operasyonlarına değil plastik cerrahi operasyonlarına da büyük önem vermesi ve hemen hemen tüm plastik cerrahi operasyonlarını güven içinde yaptırabilirsiniz.

Devlet Hastanelerinde istediğiniz tüm estetik operasyonları bulabilmeniz mümkün değil fakat devlet hastaneleri de gelişen teknolojiler sayesinde farklı estetik operasyonları da yapılmaya balandı. İnsanlarda söyle bir algı söz konusu: Devlet hastanelerinde yapılan estetik operasyonları ne kadar başarılı ve güvenli. Evet devlet hastanelerinde çalışan her doktor başarılı değildir. Ama devlet hastanelerinde çalışan doktorların çok büyük bir kısmı başarılı estetik operasyonları gerçekleştire bilmekte. Zira özel hastane ve kliniklerde de tüm doktorların başarılı estetik operasyonları gerçekleştiremediklerini unutmayınız. Bizde sizlerin estetik dünyasında yaşanan gelişmeleri doktorların yaptıkları operasyonları ve estetik çeşitlerini araştırıp estetik operasyonları öncesinde araştırma fırsatı sunuyoruz.

 

Üsküdar Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi Estetik  ve Plastik Cerrahi Operasyonlarını sıralayacak olursak;

 

Burun estetiği ( rinoplasti )

 

Burun ucu estetiği

 

Meme estetiği

 

Meme dikleştirme

 

Meme büyütme

 

Meme küçültme

 

Karın germe

 

Kol germe

 

Çene estetiği

 

Yüz estetiği

 

Bacak estetiği

 

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Operasyonlarını sıralayacak olursak;

 

Tavşan dudak tedavisi

 

Yarık damak dudak estetiği

 

Yanık tedavisi

 

El cerrahisi

 

Ben aldırma

 

Akne

 

Üsküdar Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi Doktorlarını sıralayacak olursak;

 

Uzm. Dr. Perçin Caşkan

Op. Dr. Asuman ÖZEL

Devlet Hastanelerinde Yapılan Plastik ve Estetik Operasyonlarının tamamını SGK karşılamamaktadır. SGK’nın karşılaması için belli şartların olması şarttır. Sağlık açısından yapılan operasyonları SGK tarafından karşılanmaktadır. Fakat estetik açıdan yapılan operasyonlar SGK tarafından karşılanmamaktadır. Örnek verecek olursak burun estetiği düşünen kişi burun estetiğini nefes darlığından dolayı yaptıracak ise sağlık açısından yapılacağı için SGK bu operasyon ücretini karşılar. Ama kişi tamamen yapısal olarak beğenmediği burnunu estetik amaçlı bir operasyonla değiştirmek istiyor ise SGK bu operasyon ücretini karşılamaz. SGK nın karşılamadığı operasyonlar özel hastane ve kliniklere oranla çok daha uygun fiyatlara yapılmaktadır.

 

Üsküdar Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinden randevu alabilmek için MRHS sisteminden internet üzerinden alabileceğiniz gibi MRHS uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, E-devlet üzerinden MRHS partalından ya da 182 numarayı telefonla arayarak randevunuzun tarihini ve doktorunuzu seçebilirsiniz. Randevu almadan önce doktorunuz mutlaka çok iyi araştırmanızı öneriyoruz. Bizde sizler için Üsküdar Devlet Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi doktorlarının her birini çok ayrıntılı şekilde araştırıp sayfamızda bulunan doktorlar kategorisi altında yayınladık. Araştırmalarınıza buradan devam edebilirsiniz.

 

Onlineestetik ile dünyadaki tüm estetik hastaneleri, estetik ve plastik cerrahları listeli bir şekilde bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz sürekli çalışma yaparak eski ve yeni estetik merkezlerini listelerimize dahil etmektedir. Ayrıca estetik merkezlerinde bulunan estetik cerrahlarını da web sitemizde tanıtmaktayız. Aradığınız estetik cerrahlarının hangi estetik merkezinde görev yaptıklarını da böylece göre bilmektesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz de daha önce estetik operasyonu geçirdiğiniz estetik merkezleri ve estetik cerrahları başlığına deneyimlerinizi yorumla belirterek diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizle kılavuzluk yapabilirsiniz.

 

Adres : Barbaros Mah. Veysi Paşa Sok.No:14 Üsküdar / İstanbul

Santral : (0216) 474 79 00

Fax : (0216) 474 79 12

Danışma : (0216) 474 79 00-270

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu