DoktorlarKulak Burun BoğazUncategorized

Uzm. Dr. Hacer BARAN – Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi – Randevu Al

Uzm. Dr. Hacer BARAN şu anda aktif olarak İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları kliniğinde Kulak Burun Boğaz Doktoru olarak hastalarına hizmet sunmaktadır. Bu makalemizde Uzm. Dr. Hacer BARAN kimdir? Hangi hastanede grev yapmaktadır? Nasıl randevu alırım? ve Hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz.


HakkındaAdresYorumlarRandevuTedavilerKlinik

İçindekiler

Uzm. Dr. Hacer BARAN Kimdir?

1999 – 2005 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine lisans eğitimi aldı.

2007 – 2012 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz bölümünde asistan doktor olarak görev aldı.

2012 – 2013 yılları arasında Ardahan Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak hastalarına hizmet sundu.

2013 – 2014 yılları arasında Adana Özel Güney Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak hastalarına hizmet verdi.

2014 – 2015 yılları arasında Bursa Medical Park Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak hastalarına hizmet sundu.

2015 – 2016 yılları arasında Özel Zeytin Tıp Merkezinde Kulak Burun Boğaz kliniğinde Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak hastalarına hizmet sundu.

2016 – 2018 yılları arasında Özel Tuzla Gisbir Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak hastalarına hizmet sundu.

2018 den günümüze İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak hastalarına hizmet sundu.


Uzm. Dr. Hacer BARAN Nerede Çalışmaktadır?

Uzm. Dr. Hacer BARAN 2017 yılı itibarı ile eski ismi İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi olan ve İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesine dönüşen hastanenin Kulak Burun Boğaz kliniğinde görev almaktadır.


Uzm. Dr. Hacer BARAN Yorumlar

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru Uzm. Dr. Hacer BARAN hakkında yapılmış yorum ve görüşleri okumak için TIKLAYINIZ…


Uzm. Dr. Hacer BARAN Randevu Al

ALO 182 hattını arayarak Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru listesinden Uzm. Dr. Hacer BARAN seçiminizi ve sizler için en uygun tarih ile saati seçtikten sonra randevunuzu oluşturabilir veya;

MHRS sistemiz üzerinden randevu al linkine tıklayarak da Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Doktoru listesinden Uzm. Dr. Hacer BARAN seçiminizi ve sizler için en uygun tarih ile saati seçtikten sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.


Uzm. Dr. Hacer BARAN Uzmanlık Alanları

madde Ağız kanseri

madde Burun eğriliği

madde Burun kanaması

madde Koku ve tat bozuklukları

madde Farenks kanseri

madde Dış kulak yolu enfeksiyonu 

madde Bademcik iltihabı 

madde Ani işitme kaybı

madde Sinüzit

madde Tükrük bezi kanseri

madde Vestibüler nörit

madde Ses hastalıkları

madde Gırtlak kanseri

madde Geniz eti büyümesi

madde Orta kulak iltihabı

madde Dudak kanseri

madde Kulak temizleme

madde Reflü

madde Denge bozuklukları


İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Kliniği

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları kliniğinde gerek poliklinik hizmetleri gerekse de kanser cerrahisi gibi bir çok büyük ameliyatların yapıldığı bir kliniktir. Merkez Poliklinik Binasında 8 ve Ek Hizmet Binasında toplam 11 adet Kulak Burun Boğaz polikliniği ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Merkez poliklinik binasında yer alan 4 adet Odyometri Odası, 1 adet Klinik BERA Odası ve 1 adet Denge Testi Odası ile hastaların tedavi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Poliklinik Binasında 2 adet Konuşma Odası bulunmakta olup 2 polikinikte Dil ve Konuşma Terapisi hizmeti sunulmaktadır. İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları kliniğinde uygulanan tedaviler

madde Foniatri Ünitesi

madde Tiroid Bezi Hastalıkları Cerrahisi

madde Tükürük Bezi Hastalıkları Cerrahisi

madde Uyku Apnesi

madde Bademcik

madde Geniz Eti

madde Kulak Zarı Onarımı

madde Dış Kulak Yolu Hastalıkları

madde Orta Kulak İltihabı

madde Kepçe Kulak Onarımı

madde Gırtlak Kanseri

madde Tükrük Bezi Kanseri

madde Alerji Tedavileri

madde Burun Eğriliği Düzeltme

madde Kronik Sinüzit Cerrahisi

madde Odiovestibüler Ünitesi 

madde Odyoloji Laboratuvarı 


Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Kliniği Adres

D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii Kartal / İstanbul

Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Kliniği Telefon

0 216 441 39 00 – 0 216 458 50 00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu