Çocuk Sağlığı ve HastalıklarıDoktorlarHastalıklar

Uzm. Dr. Nahide Haykır Zehir

Uzm. Dr. Nahide Haykır Zehir Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Nahide Haykır Zehir

Uzm. Dr. Nahide Haykır Zehir Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları kliniğinde hizmet veren doktorlardan biri olan Uzm. Dr. Nahide Haykır Zehir aynı zamanda 2015 yılından itibaren Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği 91 yataklı olmakla beraber 47 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve 18 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesi ile hastalarına hizmet vermektedir. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları kliniği merkez hastane binası dışında Adatepe ek binasında da poliklinik hizmetleri vermektedir.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniğinde

 • Yenidoğan Polikliniği
 • Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi (47 yataklı)
 • Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi (18 yataklı)
 • Pediatrik Endokrinoloji ve Metabolizmal Hastalıklar Polikliniği
 • Pediatrik Göğüs Hastalıkları Polikliniği
 • Pediatrik Nefroloji Polikliniği
 • Pediatrik Kardiyoloji
 • Pediatrik Enfeksiyon Hastalıkları
 • Pediatrik Gastroenteroloji
 • Pediatrik Hematoloji
 • Çocuk Cerrahi
 • Çocuk Psikiyatri

İle hastalarına hizmet vermektedir.

Uzm. Dr. Nahide Haykır Zehir
Uzm. Dr. Nahide Haykır Zehir

Uzm. Dr. Nahide Haykır Zehir Yorum ve Şikayetler

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı hakkında Türkiye’nin önde gelen şikayet sayfaları, forum sayfaları ve doktor sayfalarında yapılan yorumları incelediğimizde uzman doktor hakkında yapılan yorumların genelinde

Doktorun hasta ve hasta yakını ile yakından ilgilenmesi

Doktorun hastalık teşhisi konmasındaki tecrübe ve bilgisi

Doktorun hastalık tedavi sürecindeki ilgisi ve başarı oranı

Doktorun takip sürecindeki tutumu

Gibi başlıkları incelediğimizde;

Doktorun hasta ve hasta yakını ile yakından ilgilenmesi: Bu konuda hemen hemen her yorumda doktor hakkında olumlu görüş bildirilmiş ve bu konuda hasta yakınlarının memnuniyet oranlarının oldukça yüksek olduğunu belirtelim.

Doktorun hastalık teşhisi konmasındaki tecrübe ve bilgisi: Doğru teşhisin konması tüm hastalıklarda en önemli konuların başında gelmektedir. Zira yanlış teşhisten dolayı maalesef dünyada bir çok insan hastalıklarının farkında olmadığı için ya geri dönüşü olmayan ileri derecede hastalıklara yakalanmakta yada ölümle sonuçlanan vakalar olmaktadır. Böylesi önemli durumda herkes genç doktordan ziyade tecrübeli ve yıllarca doktorluk yapan bir doktora görünmek ister. Bu konuda Uzm. Dr. Nahide Haykır Zehir’in gerek tecrübesi gerekse de bilgisinin oldukça iyi olduğunu yapılan yorumlardan anlayabiliyoruz. Doktorun İstanbul gibi metropol bir şehirde şehir hastanesinde yıllarca çalışması ve bir çok tedavi ve operasyona katılması hemen hemen tüm Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarındaki teşhislerde başarılı olduğunu yapılan yorumlardan anlayabiliriz.

Doktorun hastalık tedavi sürecindeki ilgisi ve başarı oranı: Çocuk Hastalıkları konusunda ön muayenede hastalık teşhisinde oldukça başarılı teşhislere imza atan Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Nahide Haykır Zehir’in, hastalıkların tedavi aşamasındaki başarı oranı da oldukça yüksektir. Hasta yakınlarının yaptığı yorumlarda doktorun daha önceki bilgi ve becerisini tedavi aşamasında yansıttığını görebiliyoruz.

Doktorun takip sürecindeki tutumu: Tedavi sonrasında hastanın iyileşme döneminde olası bir komplikasyon durumunda Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlarından Dr. Nahide Haykır Zehir’in hastanın sağlık durumu ile yakından ilgilendiği, hastanın iyileşme döneminde iyi bir takip süreci yönettiğini belirtelim.

Not: Doktor hakkında yaptığımız yorum ve şikayetler tamamen objektif yorumlar olup Türkiye’nin önde gelen şikayet sayfaları, forum sayfaları ve doktor sayfalarında tedavi görmüş hastaların ve hasta yakınlarının yorumlarının incelemelerinden oluşmaktadır.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Randevu Al
Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Randevu Al

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Randevu Al

Dr. Nahide Haykır Zehir Randevu Al

Randevularınız için https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu/login.xhtml linkini tıklayarak randevu alabilir aynı zamanda ALO  182 hattından da randevu alabilirsiniz.

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi İletişim

Adres: D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii 34865 Kartal / İSTANBUL

Tel: 0 216 441 39 00 / 0 216 458 50 00

İnstagram: kartalsehir

Twitter: kartalsehir

Facebook: kartalsehir

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu